verze pro tisk

Wellness pobyty: Originální dárek k Vánocům

Každý rok se to opakuje stále dokola. Jaké dárky koupit svým blízkým k Vánocům? Zapomeňte letos na praktické dárky, jako jsou ponožky nebo svetr, který stejně skončí na dně skříně. Darujte pod stromeček wellness pobyt. O co jde a kde ho koupit na poslední chvíli?

Wellness pobyty: Originální dárek k Vánocům

Wellness pobyt: Masáže a relaxace

Kdo by si nechtěl odpočinout, zajít si na masáž nebo jen tak chvíli relaxovat ve vířivce. Snad každý touží čas od času po odpočinku. Jen se pořád vymlouváme, že na něj nemáme čas. Máte doma přítele, který podniká a je v jednom kole? Je vaše manželka unavena péčí o rodinu? Nebo chcete, aby si vaši rodiče udělali čas sami na sebe? Pošlete je na wellness pobyt!

Reklama

Wellness pobyt pro každého

Wellness pobyty jsou nejčastěji prodávány formou balíčků určených pro ženy, muže nebo prarodiče. Zpravidla obsahují ubytování, stravu a pochopitelně také nejrůznější masáže nebo relaxační koupele. Stačí tedy, pokud vyberete ten správný relaxační pobyt, objednáte si dárkovou poukázku a o nic už se nemusíte starat.

Wellness pobyt jako originální dárek

Wellness pobyty se prodávají v délce od dvou dnů (wellness víkendy) až do týdne. K dispozici jsou různá místa relaxačních pobytů i různé procedury. Pro svého partnera můžete například pořídit wellness pobyt pro dva a vše si užít spolu.

Relaxační pobyt je netradiční a originální dárek, kterým svým blízkým ukážete, že na ně myslíte a není vám lhostejné jejich zdraví.

Pokud hledáte levnější variantu wellness pobytu, zkuste darovat poukaz na masáž nebo pivní lázně Chodová Planá.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastn…

Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.


VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

Každý si občas rád odpočine a navíc stále většímu počtu lidí není lhostejný stav vlastního těla a duše. Proto v poslední době hojně přibývá hotelů zaměřených na wellness, tedy na zdravý životní styl. A wellness není jen o bazénu nebo masážích. Dnešní nabídka je opravdu pestrá, hotelů s rozsáhlými sp…

Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchu

Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchu

Stále více lidí trpí dýchacími potížemi. Je to dáno nejen špatným životním stylem, kdy kouří a nemají dobrou životosprávu, ale také ovzduším. To je v některých částech naší republiky velmi špatné. Zdaleka nejhorší podmínky přitom tradičně panují na Ostravsku a také v na severu Čech, v oblasti Mostec…