Články

Články z odvětví wellness, relaxace a masáže. Dočtěte se o jednotlivých procedurách a pobytech, jako jsou lázeňsk pobyty nebo pivní lázně!

Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastní plavecký styl.


Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.


VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místěKaždý si občas rád odpočine a navíc stále většímu počtu lidí není lhostejný stav vlastního těla a duše. Proto v poslední době hojně přibývá hotelů zaměřených na wellness, tedy na zdravý životní styl. A wellness není jen o bazénu nebo masážích. Dnešní nabídka je opravdu pestrá, hotelů s rozsáhlými sportovními areály až po ty, vybavené aquaparky či saunovými světy, je celá řada. Všechny hotely, které se wellness aktivitám věnují a v nichž najdete více, než běžné ubytování a stravování, mapuje a prezentuje online portál VicNezHotel.cz. Navíc přidává nejrůznější užitečné rady a tipy.


Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchu

Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchuStále více lidí trpí dýchacími potížemi. Je to dáno nejen špatným životním stylem, kdy kouří a nemají dobrou životosprávu, ale také ovzduším. To je v některých částech naší republiky velmi špatné. Zdaleka nejhorší podmínky přitom tradičně panují na Ostravsku a také v na severu Čech, v oblasti Mostecka. Lidé, kteří zde žijí, mají mnohem větší problémy s dýcháním, trpí astmatem, což se velmi negativně projevuje na délce a kvalitě jejich života. Odborníci proto doporučují při každé příležitosti vycestovat někam za čerstvým vzduchem. Jako ideální místo se v tomto ohledu jeví Vysoké Tatry.


Za wellness do zahraničí: Kréta- oblíbený řecký ostrov

Za wellness do zahraničí: Kréta- oblíbený řecký ostrovNa wellness pobyt rozhodně stojí za to vypravit se i do zahraničí. Přestože z hlediska lázeňství patří naše wellness centra mezi naprostou špičku v porovnání se zbytkem Evropy, není na škodu se jednou za čas vydat někam do zahraničí. Wellness pobyt se tak rázem změní v plnohodnotnou dovolenou, na níž si užijete nejen příjemné služby v podobě masáží a další spousty procedur, ale budete moci také poznat novou krajinu, lidi, kulturní a historické pamětihodnosti. Mezi velmi oblíbená místa v zahraničí patří řecký ostrov Kréta.


Zásady správného využívání sauny

Zásady správného využívání saunyPobyt v sauně má na lidský organismu nesmírně pozitivní účinky. I proto většina wellness center dnes jako samozřejmost nabízí svým klientů vstup do sauny zdarma, kterou tak mohou využívat po celou dobu svého pobytu.


Strana 1 z 11 | » | »»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11