verze pro tisk

Pořiďte si domů saunu či vířivku

Neradi navštěvujete wellness centra a masážní salony, kdykoliv chcete do sauny nebo do vířivky? Pak pro Vás máme tip. Pokud máte dostatečně prostorný dům či byt, můžete si nechat udělat saunu či vířivou vanu přímo u Vás doma!

Pořiďte si domů saunu či vířivku

Moderní infrasauny

Domácí sauny a vířivky jsou moderním a elegantním způsobem, jak pravidelně a bez nutnosti návštěv wellness zařízení regenerovat tělo a odstraňovat únavu po náročných pracovních dnech. Kromě klasické sauny lze například zvolit špičkové infrasauny. Ty fungují na principu infračerveného záření. Není zde ohříván nejprve vzduch a následně skrz něj až pokožka, působí přímo na pokožku, což má nejednu výhodu. Infrasuny lze zprovoznit a použít prakticky ihned, není potřeba nijak dlouho čekat. Čas předehřátí těchto saun činí totiž jen zhruba pět minut.

Vířivky a sauny od Beta wellness

Klasické sauny, infrasauny a vířivé vany do domácností nabízí společnost Beta wellness. Ta prodává špičkové produkty, které se vyznačují nejen velmi elegantním vzhledem, ale zejména vysokým výkonem, spolehlivostí a dlouhověkostí.

Pořídit si domů saunu či vířivou vanu je záležitostí několika dní. Napříště již nebudete muset při chuti na regeneraci chodit do veřejných salonů a wellness center, užijete si sauny či vířivky přímo u Vás doma, aniž by Vás kdokoliv rušil.

Regenerace v klidu a pohodlí domova

Společnost Beta wellness nabízí pro zákazníky sauny a infrasauny od belgické společnosti Alpha industries, které jsou využívány v mnoha špičkových zařízeních. Jejich cena je dnes již velmi dobrá, takže jsou sauny a vířivky dostupné i pro lidi, kteří zrovna nemají na účtech miliony.

Pořiďte si domů sauny, infrasauny či vířivé vany od Beta wellness a užívejte si každý den skvělou relaxaci. Vaše tělo bude po pravidelných procedurách odpočatější a zdravější. Pozitivní účinky sauny či vířivky jsou všeobecně známy, i proto tyto procedury doporučují lékaři a fyzioterapeuté.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastn…

Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.


VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

Každý si občas rád odpočine a navíc stále většímu počtu lidí není lhostejný stav vlastního těla a duše. Proto v poslední době hojně přibývá hotelů zaměřených na wellness, tedy na zdravý životní styl. A wellness není jen o bazénu nebo masážích. Dnešní nabídka je opravdu pestrá, hotelů s rozsáhlými sp…

Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchu

Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchu

Stále více lidí trpí dýchacími potížemi. Je to dáno nejen špatným životním stylem, kdy kouří a nemají dobrou životosprávu, ale také ovzduším. To je v některých částech naší republiky velmi špatné. Zdaleka nejhorší podmínky přitom tradičně panují na Ostravsku a také v na severu Čech, v oblasti Mostec…