verze pro tisk

Pořiďte si domů saunu či vířivku

Neradi navštěvujete wellness centra a masážní salony, kdykoliv chcete do sauny nebo do vířivky? Pak pro Vás máme tip. Pokud máte dostatečně prostorný dům či byt, můžete si nechat udělat saunu či vířivou vanu přímo u Vás doma!

Pořiďte si domů saunu či vířivku

Moderní infrasauny

Domácí sauny a vířivky jsou moderním a elegantním způsobem, jak pravidelně a bez nutnosti návštěv wellness zařízení regenerovat tělo a odstraňovat únavu po náročných pracovních dnech. Kromě klasické sauny lze například zvolit špičkové infrasauny. Ty fungují na principu infračerveného záření. Není zde ohříván nejprve vzduch a následně skrz něj až pokožka, působí přímo na pokožku, což má nejednu výhodu. Infrasuny lze zprovoznit a použít prakticky ihned, není potřeba nijak dlouho čekat. Čas předehřátí těchto saun činí totiž jen zhruba pět minut.

Vířivky a sauny od Beta wellness

Klasické sauny, infrasauny a vířivé vany do domácností nabízí společnost Beta wellness. Ta prodává špičkové produkty, které se vyznačují nejen velmi elegantním vzhledem, ale zejména vysokým výkonem, spolehlivostí a dlouhověkostí.

Pořídit si domů saunu či vířivou vanu je záležitostí několika dní. Napříště již nebudete muset při chuti na regeneraci chodit do veřejných salonů a wellness center, užijete si sauny či vířivky přímo u Vás doma, aniž by Vás kdokoliv rušil.

Regenerace v klidu a pohodlí domova

Společnost Beta wellness nabízí pro zákazníky sauny a infrasauny od belgické společnosti Alpha industries, které jsou využívány v mnoha špičkových zařízeních. Jejich cena je dnes již velmi dobrá, takže jsou sauny a vířivky dostupné i pro lidi, kteří zrovna nemají na účtech miliony.

Pořiďte si domů sauny, infrasauny či vířivé vany od Beta wellness a užívejte si každý den skvělou relaxaci. Vaše tělo bude po pravidelných procedurách odpočatější a zdravější. Pozitivní účinky sauny či vířivky jsou všeobecně známy, i proto tyto procedury doporučují lékaři a fyzioterapeuté.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.


Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Nabídka wellness pobytů se už drahnou dobu nevztahuje pouze na tuzemské hotely a penziony. Velmi lákavé jsou i nabídky z ciziny. Příjemné procedury, které prospějí vašemu zdraví, spojíte s poznáváním nových míst. Na co ale nesmíte zapomenout před tím