verze pro tisk

Pobyty wellness i klasické zájezdy za lukrativní ceny

První polovina května je ideální dobou, kdy bychom si měli definitivně rozmyslet, kam pojedeme na dovolenou. Ať už jde o klasickou dovolenou, tedy polehávání na pláži u moře, nebo o wellness pobyt, kdy kromě odpočinku dopřejeme svému tělu také náležitou péči, je dobré si zájezd zajistit už nyní a nečekat na last minute.

Pobyty wellness i klasické zájezdy za lukrativní ceny

Je pravdou, že last minute zájezdy jsou obvykle cenově výhodnější nežli objednávání pobytů dva či tři měsíce před odletem na dovolenou, dnes se však dají pořídit pobyty se slevou již s předstihem. A to tehdy, využijeme-li hromadné slevy.

Srovnávač pobytů a zájezdů

Hromadné slevy na pobyty nabízí kupříkladu SlevovýSrovnávač. Jedná se o internetový srovnávač slev, které jsou v rámci českého internetu k dispozici. Srovnává a shromažďuje nabídky z většiny ( tedy více jak 250) slevových portálů, mezi nimiž samozřejmě nechybí ani ty nejznámější, jako jsou Slevomat či Zapakatel. Slevy jsou jak na zboží a služby, tak právě na pobyty v tuzemsku i zahraničí a nechybí zde ani klasické wellness pobyty, které jsou v posledních letech stále více v oblibě, a to zejména mezi ženami.

SlevovýSrovnávač dokáže velmi efektivně filtrovat jednotlivé nabídky z portálů typu Slevomat a Zapakatel dle různých kritérií, například dle měst. Pakliže například hledáte slevy v Praze či slevy v Brně, pak si jednoduše kliknete na dané město a zobrazí se vám všechny hromadné slevy, které jsou pro dané město vhodné. SlevovýSrovnávač nabízí denně až 3.000 slev, a to z celkem 40 českých měst.

Hromadné slevy na pobyty jsou IN

Slevy na výhodné pobyty jsou opravdu lákavé. Wellness pobyty i klasické zájezdy mohou díky hromadným slevám vyjít jednu osobu až o několik tisíc korun levněji, tedy o několik desítek procent. A to se už zcela jistě vyplatí. Není tak třeba čekat na nabídky last minute od cestovních kanceláří, na portále www.SlevovySrovnavac.cz si nyní vyberete zajímavý pobyt, který se uskuteční třeba až v srpnu. Využít lze také facebook - Facebook SlevovySrovnavac .

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Nabídka wellness pobytů se už drahnou dobu nevztahuje pouze na tuzemské hotely a penziony. Velmi lákavé jsou i nabídky z ciziny. Příjemné procedury, které prospějí vašemu zdraví, spojíte s poznáváním nových míst. Na co ale nesmíte zapomenout před tím

Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastn…


Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

Každý si občas rád odpočine a navíc stále většímu počtu lidí není lhostejný stav vlastního těla a duše. Proto v poslední době hojně přibývá hotelů zaměřených na wellness, tedy na zdravý životní styl. A wellness není jen o bazénu nebo masážích. Dnešní nabídka je opravdu pestrá, hotelů s rozsáhlými sp…