verze pro tisk

Luxus domácí vířivky a sauny

Zdravý způsob života rozhodně zahrnuje i občasný pobyt v relaxačních a wellness zařízeních, jakými jsou sauny a vířivky. Díky těmto zařízením si naše tělo dopřeje potřebný odpočinek, dojde k uvolnění svalstva a nervů a člověk se tak po proceduře cítí mnohem lépe a čerstvěji.

Luxus domácí vířivky a sauny
Reklama

Soukromé sauny a vířivky jsou mnohem lepší než veřejné

Vířivé vany a sauny však není nutné navštěvovat jen ve veřejných lázeňských wellness a spa zařízeních, dnes je zcela běžné si sauny a vířivky zařídit přímo u nás doma. Je to mnohem pohodlnější, neboť si díky tomu může naše tělo odpočinout kdykoliv je potřeba a kdykoliv na to máme chuť, tedy třeba i o půlnoci. Stačí jen mít dostatek prostoru v koupelně či jiné volné místnosti, kam novou vířivou vanu nebo saunu zabudujeme.

Vířivé vany a sauny od společnosti BETA wellness

Luxusní vířivé vany, vířivky a sauny lze nyní pořídit například u společnosti BETA wellness, která na svých internetových stránkách nabízí celkem 150 vířivých van a sauny vyráběné ve Spojených státech. Všechny nabízené vířivé vany a sauny jsou k dispozici skladem, tudíž jejich dodání po objednávce je otázkou několika dní. V případě individuální nabídky z USA pak dodání proběhne do 8 týdnů.

Moderní design a kvalitní materiál

Společnost BETA wellness nabízí vířivky a vířivé vany společnosti Artesians Spas, které jsou vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu a pyšní se moderním designem, který osloví i náročnější zákazníky. Výhodou jsou nízké provozní náklady a výborný účinek, tedy maximální možný odpočinek pro náš organismus.

Vyzkoušejte si sauny a vířivky v Show Roomu

Vířivky a sauny, které prodává společnost BETA wellness, je možné si před nákupem i vyzkoušet na vlastní kůži, a to prostřednictvím Show Room, kde jsou jednotlivé druhy vířivek a saun k dispozici k nahlédnutí a vyzkoušení. Zároveň Vám zkušený tým pracovníků BETA wellness poradí s tím, jaký typ vířivé vany, vířivky či sauny pro Vás bude tím nejvhodnějším.

Domácí vířivé vany, vířivky a sauny jsou skvělou příležitostí, jak si po každém náročném dnu řádně a intenzivně odpočinout.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.