verze pro tisk

Letní dovolená v Chorvatsku a Itálii

Je březen a to znamená, že bychom se měli co nejdříve poohlédnout po destinaci, kde strávíme letošní dovolenou a kde načerpáme novou energii do dalších měsíců. Letní dovolená může být samozřejmě vyplněna jen odpočinkem a trávením v různých wellness zařízeních. Kromě masáží, koupání a pití drinků si samozřejmě někdo představuje letní dovolenou spíše aktivněji. Pak rozhodně vyráží každý den na nějakou túru, kde poznává místní přírodu, památky a plně si vychutnává čerstvý, nejlépe mořský vzduch.

Letní dovolená v Chorvatsku a Itálii
Reklama

Populární destinace - Itálie a Chorvatsko

Nejoblíbenějšími zeměmi, kam Češi vyráží na letní dovolenou, jsou Itálie a samozřejmě také Chorvatsko, které nabízejí komfort, pohodlí, moře a spoustu zábavy a navíc nejsou příliš daleko od České republiky. Ubytování v Chorvatsku je navíc stále poměrně levnou záležitostí, zvlášť když si ji pořídíte u dobré, spolehlivé a zároveň levné cestovní kanceláře.

Cestovní kancelář Čestyl

Takovouto kanceláří může být například cestovní kancelář Čestyl, která nabízí v sekcích Dovolená Chorvatsko 2011 a Dovolená Itálie 2011 atraktivní lokality a možnosti pěkného a dobře zařízeného ubytování. Již v tuto dobu je možné si v této kanceláři zajistit letní ubytování v Itálii či Chorvatsku.

Ostrov Vir a Dalmácie - skvosty Chorvatska

Velmi oblíbenými destinacemi jsou Ostrov Vir, který je součástí zadarského souostroví, nebo také oblast Dalmácie, která je známá díky svému nádhernému jižnímu pobřeží a je právem považována za jedno z nejkrásnějších míst ve Středomoří.

Je lepší si zájezd zajistit už nyní

Ať už zvolíte dovolenou v Chorvatsku či Itálii, jistě se máte nač těšit. Pokud vše spojíte s různými wellness procedurami, budete na tuto dovolenou vzpomínat o to více. Nezapomeňte však, že o dovolené v Itálii a Chorvatsku bývá vždy obrovský zájem a rezervujte si svůj pobyt s dostatečným předstihem, nejlépe již nyní. Vždyť do léta již zbývá jen pár měsíců a je lepší již teď vědět, kam a kdy na dovolenou vyrazíme, než nějaké ubytování v Itálii nebo Chorvatsku shánět na poslední chvíli. Nyní máte mnohem větší výběr hotelů.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.