verze pro tisk

Hubnutí pomocí proteinové diety

Velké procento žen i mužů dnes trpí nadváhou či obezitou. Špatné stravovací návyky jsou jednou z příčin toho, že člověk má přílišné množství tuku v těle. Dalšími aspekty, které vedou k nadváze, pak jsou také nedostatek pohybu, stres a další. Kromě pravidelného sportování, kdy tělu dodáme potřebný pohyb, je potřeba s nadváhou bojovat tak, že přistoupíme na hubnutí pomocí diety.

Hubnutí pomocí proteinové diety

Pozor na drastické diety

Dieta může mít mnoho podob. Některé z alternativ hubnutí pomocí diety jsou však drastické. Tělo při nich sice odbourává tuky, nicméně dochází k jeho postupné devastaci. Zbrklé a neřízené hubnutí, kdy je nasazena špatná dieta, může mít mnohem horší zdravotní následky nežli nadváha.

Proteinová dieta

Při dietě je potřeba neustále dodávat tělu všechny potřebné vitamíny, minerály a další látky, bez něhož se náš organismus neobejde. V tomto smyslu je velmi dobrým řešením proteinová dieta, která je také jednou z nejpopulárnější a nejúčinnějších procesů, které pomáhají k hubnutí. Kvalitní proteinová dieta je založena na instantních proteinových jídlech, kdy je tělu přesně dávkováno veškeré potřebné množství živin, minerálních látek a vitamínů.

Nedochází ke ztrátě svalové hmoty

Při této dietě neztrácíte svalovou hmotu, dochází skutečně ke snižování jen tukových zásob v těle, a to poměrně razantně. Hubnutí pomocí této diety vás může zbavit až 10 kilogramů za pouhý měsíc. Díky přesnému dávkování a kvalitě jídla nemáte během proteinové diety onen známý pocit hladu, který je pro mnoho jiných druhů diet tolik typický.

Dieta počítá i se zvýšenou konzumací zeleniny

Hubnutí pomocí proteinové diety je naprosto bezpečné. Člověk se nemusí obávat, že by takovýto způsob diety vedl k totálnímu zhroucení organismu. Dieta kombinuje instantní proteinová jídla s dostatečným přísunem zeleniny, která je pro naše tělo velmi zdravá. Tato dieta redukuje hmotnost tím, že jsou tělu dodávány pouze kvalitní bílkoviny.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.