verze pro tisk

Eurovíkendy: Nejoblíbenější destinace

Víkendy patří cestování. Někteří lidé volí spíše turistiku po domácích památkách a zajímavostech, jiní si raději vyrazí někam do ciziny, kde mohou obdivovat krásy a pamětihodnosti jiných kultur a zároveň si odtud přivézt pěkné suvenýry, módní oblečení či jiné produkty, ale hlavně také nezapomenutelné zážitky a spoustu fotografií a videí.

Eurovíkendy: Nejoblíbenější destinace

Pro cesty zahraničí je možné zvolit nabídky cestovních kanceláří. Ty dnes již zcela běžně svým klientům nabízejí eurovíkendy, kdy během tří čtyř dnů poznáte krásy známých i méně známých lokalit.

Reklama

Mezi nejoblíbenější destinace v rámci eurovíkendů patří zejména velkoměsta, jakými jsou například Paříž, Řím či třeba Petrohrad.

Eurovíkend v Paříži

Eurovíkend v Paříži , hlavním romantickém a kulturním městu Francie a pro někoho možná i celé Evropy, obsahuje skvostné zážitky v podobě návštěv muzeí, romantických kavániček a samozřejmě i známých kulturních památek, jako jsou kupříkladu Eiffelova věž či bazilika Sacré-Coure. Paříž je prostě neodolatelná a eurovíkendy strávené v tomto městě se svojí drahou polovičkou jsou opravdu bezchybné.

Eurovíkend v Římě a Petrohradu

Podobně atraktivní jsou například i eurovíkend v Římě , kdy během pár dnů dokonale poznáte historické centrum města včetně Colossea, nebo také na východ od našich hranic eurovíkend v Petrohradu, kde je mimo jiné pochován sám Petr Veliký.

Lze využít i služeb průvodce

Eurovíkendy nabízejí samozřejmě mnoho dalších zajímavých destinací, kdo má dostatek času a financí, může tak bez problémů během několika týdnů či měsíců procestovat všechna známá a zajímavá města, do nichž by se jako běžný turista sám dostával jen těžko.

Při cestách během eurovíkendu můžete navíc využívat i služeb akreditovaného průvodce, který Vám ještě více umocní zážitek ze všech památek a přírodních jevů, které se v daných lokalitách nacházejí.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.