verze pro tisk

Depilace cukrovou pastou v depilačním studiu

Každá žena se chce mužům líbit a proto tak o sebe pravidelně pečuje. Péče o své tělo a krásu zahrnuje i depilaci. Depilace, tedy odstranění nežádoucích chloupků v různých částech těla, je dnes zcela běžnou činností, kterou se zabývají různé salóny krásy. Zatímco za dob našich maminek a babiček se na nějaké ty chloupky na těle ženy příliš nehledělo, dnes žena, která má zarostlé nohy, ruce, podpaží či třeba příliš husté obočí, rozhodně nedělá na mužské protějšky příliš dobrý dojem a částečně je může dokonce i odpuzovat. Jedná se sice o detaily, nicméně právě na detailech velmi záleží a žádná žena či starší dívka by neměla depilace zanedbávat.

Depilace cukrovou pastou v depilačním studiu
Reklama

Běžné způsoby depilace

Depilace se dá dnes provádět několika způsoby. Klasická depilace probíhá například depilačním strojkem, holením pomocí žiletky, laserem a nově začíná být velmi populární také depilace cukrovou pastou , takzvaná cukrová depilace.

Metoda cukrové depilace

Pokud jste ještě nikdy neslyšeli o tomto pojmu, pak jistě uvítáte několik informací o tom, co vlastně cukrová depilace je. Jedná se o velmi účinný druh depilace, kdy je využita cukrová pasta, která je vyrobena z přírodních látek, které obsahují výtažky Aloe Vera. Nejsou v ní obsaženy žádné chemické přípravky, depilace cukrovou pastou je tak vhodná pro všechny ženy, i ty, které mají velmi citlivou pokožku a trpí nejrůznějšími alergiemi.

Výhoda depilace cukrovou vatou

Výhoda depilace cukrovou pastou oproti například depilaci pomocí vosku spočívá mimo jiné v tom, že není tak invazivní a nedochází zde k žádnému poškození živých buněk na depilovaných místech těla. I brazilská depilace se tak může konat přes tuto metodu.

Průběh cukrové depilace

Samotný průběh cukrové depilace je velmi jednoduchý a rychlý. Cukrová pasta se ohřeje na teplotu lidského těla ( tudíž na rozdíl od vosku či jiných metod nepocítíte žádnou bolest), nanese se na potřebné místo na pokožce. Pasta přirozeně přilne k chloupkům a poté proběhne samotná depilace.

Depilace Praha

Cukrová depilace, kterou provádí například depilační studio Praha Sweet Epil, odstraní nežádoucí chloupky na velmi dlouhou dobu, a to až na šest týdnů. Jde tak o velmi účinnou a zároveň šetrnou a bezbolestnou metodu, pokožka bude velmi hladká a bez jakéhokoliv podráždění. Díky této metodě navíc postupně chloupky slábnou a pravidelná cukrová depilace způsobí, že za čas na daných místech, na nichž je aplikována, přestanou chloupky růst úplně.

Depilace cukrovou pastou je velmi příjemný a nenásilný způsob, jak se zbavit nepříjemných chloupků na těle.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.