verze pro tisk

Depilace cukrovou pastou v depilačním studiu

Každá žena se chce mužům líbit a proto tak o sebe pravidelně pečuje. Péče o své tělo a krásu zahrnuje i depilaci. Depilace, tedy odstranění nežádoucích chloupků v různých částech těla, je dnes zcela běžnou činností, kterou se zabývají různé salóny krásy. Zatímco za dob našich maminek a babiček se na nějaké ty chloupky na těle ženy příliš nehledělo, dnes žena, která má zarostlé nohy, ruce, podpaží či třeba příliš husté obočí, rozhodně nedělá na mužské protějšky příliš dobrý dojem a částečně je může dokonce i odpuzovat. Jedná se sice o detaily, nicméně právě na detailech velmi záleží a žádná žena či starší dívka by neměla depilace zanedbávat.

Depilace cukrovou pastou v depilačním studiu
Reklama

Běžné způsoby depilace

Depilace se dá dnes provádět několika způsoby. Klasická depilace probíhá například depilačním strojkem, holením pomocí žiletky, laserem a nově začíná být velmi populární také depilace cukrovou pastou , takzvaná cukrová depilace.

Metoda cukrové depilace

Pokud jste ještě nikdy neslyšeli o tomto pojmu, pak jistě uvítáte několik informací o tom, co vlastně cukrová depilace je. Jedná se o velmi účinný druh depilace, kdy je využita cukrová pasta, která je vyrobena z přírodních látek, které obsahují výtažky Aloe Vera. Nejsou v ní obsaženy žádné chemické přípravky, depilace cukrovou pastou je tak vhodná pro všechny ženy, i ty, které mají velmi citlivou pokožku a trpí nejrůznějšími alergiemi.

Výhoda depilace cukrovou vatou

Výhoda depilace cukrovou pastou oproti například depilaci pomocí vosku spočívá mimo jiné v tom, že není tak invazivní a nedochází zde k žádnému poškození živých buněk na depilovaných místech těla. I brazilská depilace se tak může konat přes tuto metodu.

Průběh cukrové depilace

Samotný průběh cukrové depilace je velmi jednoduchý a rychlý. Cukrová pasta se ohřeje na teplotu lidského těla ( tudíž na rozdíl od vosku či jiných metod nepocítíte žádnou bolest), nanese se na potřebné místo na pokožce. Pasta přirozeně přilne k chloupkům a poté proběhne samotná depilace.

Depilace Praha

Cukrová depilace, kterou provádí například depilační studio Praha Sweet Epil, odstraní nežádoucí chloupky na velmi dlouhou dobu, a to až na šest týdnů. Jde tak o velmi účinnou a zároveň šetrnou a bezbolestnou metodu, pokožka bude velmi hladká a bez jakéhokoliv podráždění. Díky této metodě navíc postupně chloupky slábnou a pravidelná cukrová depilace způsobí, že za čas na daných místech, na nichž je aplikována, přestanou chloupky růst úplně.

Depilace cukrovou pastou je velmi příjemný a nenásilný způsob, jak se zbavit nepříjemných chloupků na těle.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Nabídka wellness pobytů se už drahnou dobu nevztahuje pouze na tuzemské hotely a penziony. Velmi lákavé jsou i nabídky z ciziny. Příjemné procedury, které prospějí vašemu zdraví, spojíte s poznáváním nových míst. Na co ale nesmíte zapomenout před tím

Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastn…


Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

Každý si občas rád odpočine a navíc stále většímu počtu lidí není lhostejný stav vlastního těla a duše. Proto v poslední době hojně přibývá hotelů zaměřených na wellness, tedy na zdravý životní styl. A wellness není jen o bazénu nebo masážích. Dnešní nabídka je opravdu pestrá, hotelů s rozsáhlými sp…