verze pro tisk

Databáze lázní a wellness hotelů

Zdraví je to nejdůležitější, co máme. Je potřeba o svoje tělo řádně pečovat a čas od času mu dát „oddechnout“. Relaxace našeho organismu může probíhat například díky ubytování ve wellness hotelech, které nabízejí jak víkendové pobyty, tak i pobyty delšího rázu, které můžeme zvolit jako alternativu klasické dovolené.

Databáze lázní a wellness hotelů
Reklama

Co nabízejí wellness hotely

Ubytování v lázních a spa hotelech, které nabízejí různé wellness procedury, tedy zejména několik druhů tradičních i exotických masáží, dále třeba pobyty v saunách, bazénech či vířivkách, ale i fitness centra atd., lze nyní vyhledat na nově vzniklém internetovém portálu SpaTrip, který je dílem společnosti Vedela s.r.o.

SpaTrip je výborným průvodcem

Internetový server Spatrip je zřízen v první řadě jako wellness průvodce , který má lidem pomoci jednodušeji najít lázně a hotely, které nabízejí wellness pobyty. Přitom se snaží nabídnout kompletní informace o jednotlivých typech tohoto druhu ubytování, kromě nabídek hotelů pak dále poskytuje také například odborné články, lexikon pojmů vztahujících se k tématu wellness a cestování. V neposlední řadě zde naleznete recenze navštívených hotelů, což může při výběru výrazně pomoci.

Databáze zahrnuje celou Evropu

Server SpaTrip je již nyní realizován ve čtyřech jazycích a jeho databáze zahrnuje celou Evropu. Díky přehlednosti a podrobným informacím se snadno můžete dostat například k přímým kontaktům na wellness hotely a lázně .

Pro majitele a provozovatele wellness hotelů a lázní je rozhodně lákavé do této databáze patřit a důležitou informací pro ně je, že registrace hotelu a všechny služby jsou zdarma.

Internetový server SpaTrip věří, že pomůže všem lidem, kteří mají chuť navštívit wellness hotely a lázně. Jedná se o jedinečného pomocníka, který tato zařízení mapuje.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Nabídka wellness pobytů se už drahnou dobu nevztahuje pouze na tuzemské hotely a penziony. Velmi lákavé jsou i nabídky z ciziny. Příjemné procedury, které prospějí vašemu zdraví, spojíte s poznáváním nových míst. Na co ale nesmíte zapomenout před tím


Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastn…

Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.