verze pro tisk

Databáze lázní a wellness hotelů

Zdraví je to nejdůležitější, co máme. Je potřeba o svoje tělo řádně pečovat a čas od času mu dát „oddechnout“. Relaxace našeho organismu může probíhat například díky ubytování ve wellness hotelech, které nabízejí jak víkendové pobyty, tak i pobyty delšího rázu, které můžeme zvolit jako alternativu klasické dovolené.

Databáze lázní a wellness hotelů
Reklama

Co nabízejí wellness hotely

Ubytování v lázních a spa hotelech, které nabízejí různé wellness procedury, tedy zejména několik druhů tradičních i exotických masáží, dále třeba pobyty v saunách, bazénech či vířivkách, ale i fitness centra atd., lze nyní vyhledat na nově vzniklém internetovém portálu SpaTrip, který je dílem společnosti Vedela s.r.o.

SpaTrip je výborným průvodcem

Internetový server Spatrip je zřízen v první řadě jako wellness průvodce , který má lidem pomoci jednodušeji najít lázně a hotely, které nabízejí wellness pobyty. Přitom se snaží nabídnout kompletní informace o jednotlivých typech tohoto druhu ubytování, kromě nabídek hotelů pak dále poskytuje také například odborné články, lexikon pojmů vztahujících se k tématu wellness a cestování. V neposlední řadě zde naleznete recenze navštívených hotelů, což může při výběru výrazně pomoci.

Databáze zahrnuje celou Evropu

Server SpaTrip je již nyní realizován ve čtyřech jazycích a jeho databáze zahrnuje celou Evropu. Díky přehlednosti a podrobným informacím se snadno můžete dostat například k přímým kontaktům na wellness hotely a lázně .

Pro majitele a provozovatele wellness hotelů a lázní je rozhodně lákavé do této databáze patřit a důležitou informací pro ně je, že registrace hotelu a všechny služby jsou zdarma.

Internetový server SpaTrip věří, že pomůže všem lidem, kteří mají chuť navštívit wellness hotely a lázně. Jedná se o jedinečného pomocníka, který tato zařízení mapuje.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastn…

Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.


VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

Každý si občas rád odpočine a navíc stále většímu počtu lidí není lhostejný stav vlastního těla a duše. Proto v poslední době hojně přibývá hotelů zaměřených na wellness, tedy na zdravý životní styl. A wellness není jen o bazénu nebo masážích. Dnešní nabídka je opravdu pestrá, hotelů s rozsáhlými sp…

Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchu

Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchu

Stále více lidí trpí dýchacími potížemi. Je to dáno nejen špatným životním stylem, kdy kouří a nemají dobrou životosprávu, ale také ovzduším. To je v některých částech naší republiky velmi špatné. Zdaleka nejhorší podmínky přitom tradičně panují na Ostravsku a také v na severu Čech, v oblasti Mostec…