Víkendové pobyty v Krkonoších | Články | Wellness Pobyty
verze pro tisk

Víkendové pobyty v Krkonoších

Přestože zimní sezona v Krkonoších před několika málo dny definitivně skončila, sníh zmizel, kvetou první jarní květiny a tráva se pomalu začíná zelenat, Krkonoše jsou i tak stále velmi lákavým místem, kam se můžeme vydat na výlet či na víkendové pobyty do místních hotelů a penzionů.

Víkendové pobyty v Krkonoších

Krkonoše žijí i mimo zimní sezonu

Dovolená v Krkonoších se tedy neomezuje jen na zimní období. V zimě samozřejmě láká nejvíce turistů, neboť jsou zde k dispozici nejlepší sjezdovky a běžkařské trasy v rámci celé České republika. Nabídka místních hotelů, penzionů a chat však neuvadá ani v jarních či letních měsících. Prakticky po celý rok je zde možné využívat různé wellness pobyty a vychutnávat si tak nejen probouzející se přírodu, ale také si dopřávat různé masáže, fitness, koupele a další wellness procedury.

Reklama

Relaxace v Krkonoších

Jako příklad lze uvést nabídku Krkonošská relaxace, která klientům umožňuje si vydatně odpočinout v krásném prostředí našich nejvyšších hor. Během pobytu zde okusíte tradiční wellness procedury, tedy saunu, whirlpool, masáž zad či třeba také rašelinový zábal, který má na lidský organismus velmi příznivé účinky. V nabídce našeho webu naleznete i další víkendové pobyty.

Wellnes pobyty v Krkonoších

Víkendové pobyty v Krkonoších je nejlepší trávit ve dvou. Užijete si tak nejen uvolnění při wellness procedurách, ale také si budete moci dopřát spoustu romantiky, vždyť národní park Krkonoše jsou již samy o sobě velmi romantickým místem, přímo ideálním pro zamilované páry i manželské dvojice, které na sebe jinak během běžných pracovních dnů nemají dostatek volného času. Během dvou tří dní si skvěle odpočinete a načerpáte novou chuť do následujícího období.

Dopřejte si pár dnů klidu a relaxace

Cestování do Krkonoš není ani z nejvzdálenějších koutů naší země nijak stresující záležitostí, autem jste zde nejdéle za pár hodin. A poté si již jen budete užívat klidu a pohodlí některého z místních hotelů a penzionů, které Vám připraví dostatečný luxus a wellness zážitky.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.