Vánoční dárky s vůní chmelu | Články | Wellness Pobyty
verze pro tisk

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je obchází děs a hrůza.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Pokud patříte právě do této skupiny a rádi byste si letošní nakupování dárků alespoň částečně zpříjemnili a ulehčili, pak se zkuste podívat na nabídku dárků, které nabízí Allegria-Firma na zážitky.

Z pestré nabídky zážitků spadajících do několika kategorií jistě vyberete dárek, který bude přesně odpovídat přáním vašich blízkých. Dárky k vánocům nemusí být nudně stereotypní, netradičním dárkem určitě zaujmete a překvapíte mnohem více. Navíc máte hned několik možností. Je sice pravdou, že velmi oblíbené jsou adrenalinové zážitky, ale ne každý si na takovou aktivitu troufá.

Allegria kromě takovýchto zážitků nabízí i odpočinkovější alternativy. Zkuste se například podívat na nabídku z kategorie gurmánských zážitků, které najdete pod tímto odkazem www.firmanazazitky.cz/gurmanske-zazitky/. Můžete si vybrat některé z degustačních menu nebo darovat poukaz na večeři v netradičním prostředí.

Výjimečným zážitkem jistě bude také možnost vyzkoušet si proces vaření piva pod dohledem zkušeného sládka. Nejen, že se seznámíte s kompletním technologickým postupem a pomůckami potřebnými k vaření piva, ale odnesete si také originální pivní sklenici.

A pokud byste chtěli být opravdu originální, můžete tento dárek doplnit ještě poukazem na pivní koupel s masáží, kdy obdarovaný pozná, že pivo nejen lahodně chutná, ale také má blahodárné účinky na pokožku. Ať už ze široké nabídky vyberete kterýkoliv dárek, jistě své blízké potěšíte a postaráte se o nezapomenutelné vánoční překvapení. Pokud byste si však přece jen nebyli jistí, se kterým zážitkem budete slavit největší úspěch, pak má Allegria pro vás řešení. V nabídce totiž najdete i dárkové poukazy, které jsou v dnešní době velmi oblíbenou variantou vánočních dárků.

-pok-

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.