verze pro tisk

Zajistěte si wellness pobyty a zájezdy se slevou díky hromadným nákupům

Hromadné nakupování, stále populárnější forma internetových nákupů, již nabízí nejen služby a produkty, jako jsou různé masáže, večeře pro dva či nákup parfémů, ale také zájezdy se slevou .

Zajistěte si wellness pobyty a zájezdy se slevou díky hromadným nákupům
Reklama

Pobyty se slevou lze získat třeba i do luxusních hotelů, ale také do různých menších penzionů a chat.

Zájezd za polovinu původní ceny? Není problém

Vždy je samozřejmě pro klienty hromadných nákupů určena výrazná sleva, která se pohybuje plus mínus kolem 50%. Zájezd nebo pobyt se slevou tak může vyjít i o několik tisíc korun levněji, než pokud byste ten samý produkt pořizovali klasicky u cestovní kanceláře.

Každý den desítky nových nabídek

Internetový agregátor hromadných slev skrz.cz nyní nabízí možnost si vybírat ze stovek pobytů se slevou. Každý den zde přibývá velké množství nových nabídek. Je zde možnost volit například zahraniční zájezdy se slevou, wellness pobyty se slevou či víkendové pobyty se slevou.

Slevový agregátor skrz.cz je výhodný v tom, že zde najdete všechny nabídky slevových akcí ( tedy i pobytů se slevou) ze všech známých slevových serverů.

Se slevovým agregátorem si najdete pobyt se slevou lehce

Skrz.cz se neustále vyvíjí kupředu a jde s dobou, takže nyní je možné sledovat nejnovější nabídky zájezdů se slevou i na facebooku - facebook boxík Skrz.cz . Vždy tak budete mít přesný obraz o tom, jaké nové nabídky jsou k dispozici.

Hromadné slevy se vyplatí zákazníkům i obchodníkům

Je dobře, že obchodníci pochopili, že své klienty mohou oslovit těmito slevovými akcemi. Pokud takto osloví několik set lidí, kteří o právě například o pobyt se slevou projeví zájem, vyplatí se jim to a budou mít neustále plno. A my koncoví zákazníci velice oceníme možnost si užít nějaký wellness pobyt nebo zájezd se slevou. Naše příští dovolená tak může být o mnoho levnější než kdykoliv předtím.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.