Wellness pobyty: Originální dárek k Vánocům | Články | Wellness Pobyty
verze pro tisk

Wellness pobyty: Originální dárek k Vánocům

Každý rok se to opakuje stále dokola. Jaké dárky koupit svým blízkým k Vánocům? Zapomeňte letos na praktické dárky, jako jsou ponožky nebo svetr, který stejně skončí na dně skříně. Darujte pod stromeček wellness pobyt. O co jde a kde ho koupit na poslední chvíli?

Wellness pobyty: Originální dárek k Vánocům

Wellness pobyt: Masáže a relaxace

Kdo by si nechtěl odpočinout, zajít si na masáž nebo jen tak chvíli relaxovat ve vířivce. Snad každý touží čas od času po odpočinku. Jen se pořád vymlouváme, že na něj nemáme čas. Máte doma přítele, který podniká a je v jednom kole? Je vaše manželka unavena péčí o rodinu? Nebo chcete, aby si vaši rodiče udělali čas sami na sebe? Pošlete je na wellness pobyt!

Reklama

Wellness pobyt pro každého

Wellness pobyty jsou nejčastěji prodávány formou balíčků určených pro ženy, muže nebo prarodiče. Zpravidla obsahují ubytování, stravu a pochopitelně také nejrůznější masáže nebo relaxační koupele. Stačí tedy, pokud vyberete ten správný relaxační pobyt, objednáte si dárkovou poukázku a o nic už se nemusíte starat.

Wellness pobyt jako originální dárek

Wellness pobyty se prodávají v délce od dvou dnů (wellness víkendy) až do týdne. K dispozici jsou různá místa relaxačních pobytů i různé procedury. Pro svého partnera můžete například pořídit wellness pobyt pro dva a vše si užít spolu.

Relaxační pobyt je netradiční a originální dárek, kterým svým blízkým ukážete, že na ně myslíte a není vám lhostejné jejich zdraví.

Pokud hledáte levnější variantu wellness pobytu, zkuste darovat poukaz na masáž nebo pivní lázně Chodová Planá.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.