Wellness dovolená v Jeseníkách | Články | Wellness Pobyty
verze pro tisk

Wellness dovolená v Jeseníkách

V čase dovolených se nemusíme nutně jen povalovat na pláži u moře, volné dny si lze užít i trochu aktivněji a ani nemusíme jezdit nikam daleko. Vždyť i v České republice se najde spousta krásných míst, která jsou pro letní dovolenou jako stvořená.

Wellness dovolená v Jeseníkách

Wellness hotel na Pradědu

Příkladem může být dovolená v Jeseníkách. Do této krásné oblasti vás zve wellness hotel Vidly, který leží přímo na severním úpatí nejvyšší hory Hrubého Jeseníku - Pradědu. Díky skvělé poloze si v prostředí hotelu můžete vychutnávat skutečně čerstvý a zdravý vzduch. Ubytování Jeseníky v hotelu Vidly je přímo ideální pro aktivní lidi, kteří mají rádi horské túry a vycházky v přírodě.

Můžete si dopřát saunu, vířivku a masáže

Wellness hotel Vidly nabízí překrásné ubytování v srdci Jeseníků. Zamluvit se zde dají pokoje na romantický víkend i ubytování pro rodiny s dětmi. Po náročných denních výšlapech si můžete přímo v hotelu dopřát wellness procedury - klasické i speciální masáže, saunu či vířivku.

Hotel Vidly nabízí kvalitní ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Součástí hotelu je také útulná restaurace s barem, lovecký salonek, dětský koutek a vinárna. Hotel se samozřejmě dá využít i v zimním období, přímo v jeho sousedství je sjezdovka s vlekem. Na hotelu je k dispozici Wi-fi internet.

Nejčistší vzduch v širokém okolí

Uvádí se, že oblast Hrubého Jeseníku patří mezi místa s nejčistším vzduchem v celé střední Evropě. Zda je tomu skutečně tak, o tom se můžete přesvědčit třeba právě během letošní letní dovolené. Ať už zde strávíte romantický víkend, nebo si dopřejete ubytování na celý týden, určitě zde zažijete mnoho krásných chvil, na které budete rádi vzpomínat. A díky tomu, že se jedná o wellness hotel, můžete dopřát svému tělu potřebnou regeneraci a odpočinek. Více informací o ubytování Jeseníky v hotelu Vidly získáte na internetových stránkách vidly.cz.

Foto:vidly.cz

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.