Víkendové pobyty pro ženy i muže plné romantiky, sportu a zábavy | Články | Wellness Pobyty
verze pro tisk

Víkendové pobyty pro ženy i muže plné romantiky, sportu a zábavy

Během týdne se na nás hrnou starosti a problémy v práci i rodinném životě a je potřeba si pravidelně dopřávat ve volných dnech a o víkendech klid a relaxaci, který má může být také spojena se sportovním vyžitím, wellness a trochou romantiky.

Víkendové pobyty pro ženy i muže plné romantiky, sportu a zábavy
Reklama

Romantický víkendový pobyt

Pokud si chcete odpočinout, pak o víkendu můžete vzít svoji drahou polovičku a prožít s ní například romantický víkendový pobyt v některém z českých hotelů, penzionů a wellness center. Romantický pobyt v sobě zpravidla zahrnuje ubytování pro dva, stravu a mnohé další služby, jako jsou různé masáže, lázně, pobyty v sauně či fitness. Během dvou tří dnů si tak nejen utužíte Váš vztah a prožijete nezapomenutelné romantické chvíle, ale také dopřejete svému tělu i mysli dokonalou relaxaci a odpočinek, díky čemuž budete připraveni znovu se s vervou pustit do běžných pracovních dní.

Sportovní víkendové pobyty

Pokud zrovna nemáte chuť na romantický pobyt a naopak si chcete víkend užít aktivně, pak lze zvolit například sportovní víkendové pobyty, které zvýší Vaši fyzickou kondici, dopřejí tělu potřebnou dávku adrenalinu a nabijí Vás novou energií. Sportovní víkendové pobyty se mohou odehrát například v prostředí golfových hřišť, vyzkoušet si můžete také například jízdu na motorce či některé z adrenalinových zážitků, na něž budete ještě dlouho poté rádi vzpomínat.

Wellness víkend pro ženy

Jako ideální dárek pro svou přítelkyni či ženu mohou muži pořídit také třeba wellness víkend pro ženy. Dopřejete jí tak spoustu relaxace a zdravého pohybu, kdy na ně čekají různé wellness procedury, jako jsou masáže, plavání v bazénu, sauna, vířivka, fitness či třeba také kosmetický balíček, pleťové masky a zábaly. Vaše drahá polovička se tak vrátí řádně odpočinutá, což se jistě na Vašem vztahu projeví pozitivně.

Wellness víkendy, romantické víkendy či sportovní víkendy je možné pořídit například na webových stránkách ten-pravy-darek.cz. Naleznete zde opravdu široký výběr víkendových pobytů v nejrůznějších koutech naší republiky, na Moravě i v Čechách. Tak jen s chutí do toho.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.