verze pro tisk

Vánoční dárky pro ženy

Která žena by neměla radost z toho, když jí manžel či přítel pod vánoční stromek nadělí něco originálního, co ji doslova uchvátí. Z takového dárku je totiž poznat, že o ni muž opravdu stojí, zajímá se o její koníčky a potřeby a není mu nakupování vánočních dárků lhostejné.

Vánoční dárky pro ženy

Pánové, pokud nevíte, jaké vánoční dárky svojí ženě dopřát, pak zapřemýšlejte. Výběr vánočních dárků a prezentů k jiným příležitostem byste rozhodně neměli podceňovat, neboť každá žena chce být hýčkána i pomocí těchto dárků.

Masáže jsou skvělým vánočním dárkem pro každou ženu

Pokud hledáte pár tipů, co byste mohli pořídit svojí drahé polovičce za vánoční dárky, pak vězte, že žena se bude rozplývat blahem, pokud ji nadělíte například nějakou poukázku na masáž či wellness procedury. Masáže jsou obecně mezi ženami v kurzu. Kromě tradičních masáží své ženě můžete zajistit kupříkladu netradiční procedury. Mimořádně populární je třeba Masáž lávovými kameny , kdy se na tělo pokládají prohřáté lávové kameny a zároveň dochází k masáži horkým olejem. Skvělá je však také třeba pravá Turecká lázeň, při níž se tělo zbavuje nečistot a dochází k jeho omlazení.

Wellness pobyty

Při výběru vánočních dárků pro ženu můžete samozřejmě myslet i takticky a věnovat jí dárek, který budete moci prožít přímo s ní. Může se jednat například o různé víkendové pobyty ve wellness hotelech, milovníci horského prostředí si tak jistě zvolí Relaxaci v srdci Krkonoš. Kromě wellness pobytů v tuzemsku je možné za vánoční dárek pro ženy i muže zvolit třeba víkendové pobyty v Alpách či zajistit pro příští jaro říční plavby po evropských řekách, jako například Plavbu jižní Francií po Rhoně .

Do Vánoc zbývá již jen několik málo týdnů a rozhodně tak není čas otálet s nákupem vánočních dárků. Dopřejte své ženě či přítelkyni nějaké netradiční zážitky.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.