Redukční lázeňské pobyty | Články | Wellness Pobyty
verze pro tisk

Redukční lázeňské pobyty

Pokud Vás trápí nadváha a chcete s tím něco dělat, pak existuje několik možností, jak se přebytečných kil zbavit. Nemusí se nutně jednat jen o každodenní trápení v tělocvičně. Nejlepší variantou je samozřejmě pravidelné cvičení, a to doma či venku, nejlépe každý den. Pravidelné sportování spolu se zdravou výživou může mít za následek postupný úbytek tělesného tuku a tím i dosažení optimálnější váhy.

Redukční lázeňské pobyty
Reklama

Procedury pro hubnutí

Pro dosažení úbytku nadváhy však můžete nyní využít i redukční lázeňské pobyty , během nichž si nejen odpočinete, ale zároveň si dopřejete několik procedur a metod, které Vám pomohou shodit nějaká ta kila, jež Vás dlouhodobě trápí.

Lázeňská centra

V současné době je v České republice poměrně velký počet lázeňských center, která přímo nabízejí lázeňské pobyty pro redukci nadváhy. Za zmínku lze uvést kupříkladu tradiční lázeňská centra v Mariánských lázních na západě Čech či třeba Lázně Bohdaneč ve východních Čechách.

Jak zhubnout na těchto redukčních pobytech? K dispozici Vám vždy bude odborná asistence, která Vám sestaví program dle vašich potřeb. K redukci váhy se nejčastěji využívají lázeňské procedury fitness, cvičení, pobyty v saunách, klimatoterapie a mnohé další.

Zdravý jídelníček

Součástí každého redukčního lázeňského pobytu je samozřejmě i pečlivě sestavený jídelníček, který je založen na dietě. V kombinaci s uvedenými lázeňskými procedurami se pak i několikadenní pobyt v lázních viditelně a pozitivně projeví na Vašem těle.

Hubnutí je samozřejmě zdlouhavý proces. Není třeba si nalhávat, že po týdenním lázeňském pobytu budete mít zcela po starostech, nicméně tyto redukční pobyty Vám mohou pomoci k tomu, abyste začali žít zdravěji a zdravěji také jíst.

Odhodlání a vůle zhubnout je základem

Ať už zvolíte kterékoliv z českých či zahraničních lázní, pak mějte vždy na paměti, že ke zhubnutí je potřeba mít dostatečné odhodlání a vůli, bez nich jen těžko zhubnete. Redukční lázeňské pobyty, které využívá již dnes mnoho žen, jsou jen jedním z kroků, jak docílit pěkné a zdravé postavy

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.