Prožijte letní dovolenou v Rakouských Alpách | Články | Wellness Pobyty
verze pro tisk

Prožijte letní dovolenou v Rakouských Alpách

Pokud již nyní přemýšlíte o tom, jak strávit letošní letní dovolenou, pak rozhodně stojí za to zkusit něco méně otřelého. Každoroční návštěva Chorvatska či Itálie už musí být pro mnoho lidí dost nudnou záležitostí, zvlášť pokud se zde věnujete jen plážové zábavě a koupání v moři.

Prožijte letní dovolenou v Rakouských Alpách

obrázek: zdroj Wikipedia

Reklama

Rakouské Alpy nabízejí mnoho zábavy a vyžití

Je na čase si udělat trochu jinou dovolenou. Aktivní letní dovolená se dá strávit například v Rakousku , konkrétně pak v Rakouských Alpách, Tyrolsko apod.. Tato nádherná oblast nabízí mnoho příležitostí, jak prožít volné dny aktivním odpočinkem. Rakouské Alpy nabízejí samozřejmě vynikající příležitosti k vysokohorským túrám, při nichž si lze vychutnávat zdejší nádhernou krajinu a trochu drsnější podmínky.

Lze si užít wellness i adrenalinové sporty

Milovníci lehkého dobrodružství pak mohou zvolit třeba rafting, řeky v Rakouských Alpách k tomuto druhu sportu přímo vybízejí. Adrenalin, zábava a spousta zážitků - to vše na Vás čeká, pokud se rozhodnete zvolit dovolenou v Rakouských Alpách. Přitom můžete navštívit známá rakouská městečka nebo národní parky v Rakousku ( třeba Hohe Tauern).

Dovolená v Rakousku však nemusí znamenat jen pěší turistiku, rafting či výlety na kolech. Zdejší hotely nabízí komfortní ubytování se skvělým zázemím, které nabízí různé wellness procedury, tedy masáže, koupele, zábaly a další.

I krátké pobyty Vás nabijí potřebnou energií

Dovolená v Rakousku se dá naplánovat i jen na několik málo dní, skvělá je kombinace víkendového pobytu v Rakouských Alpách, kdy si užijete jak sportu, tak i právě zmíněných wellness procedur. Odjedete odsud odpočatí a nabití novou energií a zároveň budete mít skvělý pocit, že jste udělali něco pro svoje zdraví.

Blízkost Rakouských Alp je rozhodně výhodou

Rakouské Alpy jsou poměrně blízko našich hranic, doprava sem tak není nijak zdlouhavá. A přesto jsou v létě Alpy v Rakousku dost neprávem opomíjeny. Přitom takováto dovolená nás nemusí stát ani moc peněz, ubytování v Rakouských Alpách se dá sehnat za velmi příznivé ceny, které jsou minimálně srovnatelné s týdenními pobyty někde v přímořských letoviscích, kde se však obvykle již po několika dnech spíše nudíte. To v případě Rakouských Alp a Rakouska obecně rozhodně neplatí.

Naplánujte si dovolenou či alespoň víkendový pobyt v Rakousku, uvidíte, že neprohloupíte.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.