Exotické masáže: Zbaví tělo napětí a vás stresu | Články | Wellness Pobyty
verze pro tisk

Exotické masáže: Zbaví tělo napětí a vás stresu

Každodenní život nám často přináší řadu stresujících situací. Ty se pak ukládají ve formě napětí do našich svalů, což vede k pocitu nepohody a vyčerpanosti. Jak se zbavit tohoto napětí, uvolnit se a oprostit se alespoň na chvilku od stresu? Prověřeným řešením pro znovunabytí energie a psychické pohody je relaxace a masáž.

Exotické masáže: Zbaví tělo napětí a vás stresu

Masáž je nejstarší formou terapie přinášející našemu tělu uvolnění, zmírňující bolesti a stres a zlepšující krevní oběh. Každá kultura má své formy masáže, celkově existuje přes 100 různých druhů. Z těch všech jsme pro vás vybrali několik osvědčených masáží z exotických zemí.

Reklama

Havajská masáž LOMI LOMI

Tento typ aroma masáže se dá volně přeložit jako „milující ruce“. A že nás masérovy ruce budou opravdu milovat a hýčkat! Její tajemství spočívá ve speciálních masážních technikách navozujících pocit naprostého klidu a rovnováhy našeho fyzického i duševního stavu. Lomi lomi uvolňuje energetické bloky stejně jako zatuhlé svaly, stimuluje krevní oběh a odstraňuje svalovou bolest, únavu, napětí a toxiny v našem těle. Tato masáž má zkrátka vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Tropická Bali masáž

Při této masáži celého těla se používá pravého olivového oleje a léčivých technik. Zlepšuje krevní oběh a metabolický systém, má blahodárné účinky na celkovou kondici, posiluje imunitní systém, regeneruje pokožku a tím, že uvolňuje zadrženou energii, dostane nás do příjemné nálady. Celkově nám Bali masáž navodí duševní klid a tím se zlepší naše efektivita.

Japonská masáž Shiatsu

Masáž Shiatsu , využívající práci prstů, dlaní, loktů, kolen či chodidel, je vynikající prevencí mnoha civilizačních chorob, pomáhá při celkové únavě a stresu, alergiích, dýchacích potížích, zmírňuje nebo úplně odstraňuje bolesti zad, šíje a řady dalších postižených oblastí. Jejím cílem je obnovit přirozený proud energie a nastolit energetickou rovnováhu v našem těle.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.