verze pro tisk

Cestovní pojištění na zahraniční pobyty lze zařídit i online

Lidé si už zvykli na to, že si před dovolenou v zahraničí musejí vyřídit cestovní pojištění na dobu, kdy budou mimo území České republiky. Někdy však zapomínají na to, že i pouhý na pouhý víkend v zahraničí je toto pojištění na cesty potřeba udělat, i pokud jedou třeba na wellness pobyt na Slovensku či nějaký zážitkový víkend do Rakouska či Německa. Cestovní pojišťovna DIRECT nabízí i pojištění na krátké pobyty .

Cestovní pojištění na zahraniční pobyty lze zařídit i online

I jen na víkend zahraničí si vyřiďte cestovní pojištění

Bez cestovního pojištění totiž i přes pouhý víkend riskují, že se jim tam něco stane a budou muset platit nemalé peníze za lékařské ošetření. Dnes již není žádným problémem vyřídit cestovní pojištění online. Tuto volbu umožňuje například i DIRECT pojištění na cesty.

Cestovní pojištění online

Cestovní pojištění online má jednu velkou výhodu. Není potřeba se s jeho vyřizováním zdržovat nijak dlouhou dobu, stačí jen vyplnit nezbytné údaje přes internet, a to v klidu a pohodlí domova. Poté se dá cestovní pojištění zaplatit přes kreditní kartu a je vyřízeno. Pojištění na cesty online se tak dá zajistit i pouhých pár hodin před samotným odjezdem na dovolenou či třeba víkendový wellness pobyt.

Ná závěr si tedy zopakujme nejdůležitější informace. Cestovní pojištění je vždy nutností, pokud vyrážíme do zahraničí. A to i tehdy, jedeme-li například do Německa, Polska či Rakouska jen tzv. na otočku. Jedině s cestovním pojištěním budete mít jistotu, že Vás případná nemoc či úraz nevyjde na veliké peníze. Cestovní pojištění online se dá zařídit rychle a bezproblémově.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.