Začněte svoji letní dovolenou plánovat už nyní | Články | Wellness Pobyty
verze pro tisk

Začněte svoji letní dovolenou plánovat už nyní

Právě v těchto dnech se většina z nás rozhoduje, kam letos v létě zamíří na dovolenou. Přestože je teprve začátek jara, je potřeba si dovolenou plánovat s předstihem, neboť pokud bychom to nechali na poslední chvíli, pak bychom se nemuseli dostat tak, kam chceme. Většina destinací má v červnu či dokonce až na začátku července již plně obsazená místa a mnohdy zbývá už jen pár last minute zájezdů, které však nemusí být zacíleny na destinace, o které máme zájem. A práv proto je dobré se již nyní porozhlížet po různých nabídkách cestovních kanceláří a hledat, která levná dovolená bude tou nejvýhodnější.

Začněte svoji letní dovolenou plánovat už nyní

Využívejte slev při nákupech dovolené

Při pečlivém hledání se dá v klidu už dnes najít výborná dovolená se slevou. Většina cestovních kanceláří nabízí prostřednictvím svých stránek i různých slevových portálů zajímavé ceny za zahraniční pobyty i poznávací zájezdy. Rozhodně tak je z čeho vybírat, ovšem není dobré příliš otálet, neboť se dá předpokládat, že o zahraniční pobyty se slevou bude i v letošním roce ohromný zájem, přestože ekonomická situace tomu nijak nenahrává. Dovolená je zkrátka potřeba, člověk si na ní dokonale odpočine od všedního shonu a stresu, alespoň na chvíli zapomene na veškeré problémy.

Dovolenou se vyplatí plánovat včas

Dalším důvodem, proč plánovat dovolenou s předstihem, je její včasné nahlášení zaměstnavatelům. Obvykle se i kvůli tomu nevyplácí čekat s rozhodnutím o nákupu dovolené na poslední chvíli, tedy pokud zrovna nejste OSVČ nebo podnikatel, který si může vzít dovolenou kdykoliv. Plánování dovolené je samozřejmě závislé i na tom, kdy budou mít čas ostatní rodinní příslušníci.

Při výběru letošní dovolené vůbec není na škodu podívat se na slevové servery, kde se tradičně dají najít velmi výhodné slevy pobyt. Za dovolenou tak v konečném důsledku můžete díky sleovovým kuponům ušetřit i tisíce korun.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.