Wellness hotel U Holubů | Články | Wellness Pobyty
verze pro tisk

Wellness hotel U Holubů

Hledáte poklidné místo, kam byste vyrazili na pár dní si odpočinout od běžného denního shonu a chcete si zároveň užít wellness relaxaci? Pak můžete vyrazit do hotelu „U Holubů“. Ten se nachází v krásné krajině Beskyd, v obci Čeladná, která je v blízkosti vrcholu Smrk. Jde o příjemné ubytování v Beskydech, které nabízí komfort, pohodlí a dostatečné soukromí.

Wellness hotel U Holubů

Speciální wellness balíček

Hotel „U Holubů“ je ideálním místem pro wellness pobyt. Zájemci si mohou vybrat z několika zajímavých balíčků, jeden z nich je přímo orientován na wellness pobyty. V jeho rámci budete mít zajištěné kvalitní ubytování na dvě noci se snídaní, dále pak jednu masáž dle vlastního výběru, jednu masáž obličeje, pobyt ve vířivé vaně s relaxační hudbou a další služby, jako jsou ovoce či aroma svíčka na pokoji. Kromě tohoto speciálního wellness balíčku , viz www.uholubu.com/www/cz/wellness/, však hotel „U Holubů“ rád přivítá i ostatní zájemce o klasické ubytování.

Vybavení a služby hotelu

Oblast Beskyd je ideální pro rodinné výlety. Právě hotel „U Holubů“ se může stát výchozím bodem, odkud můžete vyrazit na toulky pro zdejší nádherné krajině, kde se nacházejí husté lesy a romantické louky. Hotel „U Holubů“ disponuje útulně zařízenými pokoji, v nichž nechybí televizor, Hi-.Fi či video. Návštěvníci mohou využít také hotelovou restauraci, kde je kromě výborných pokrmů k dispozici také wi-fi připojení k internetu zdarma. Hotel disponuje také společenským sálem a prostorami, které je možné využít k různým oslavám či například k firemním akcím. Pro návštěvníky hotelu je u hotelu parkování zdarma. Více informací o ubytování v hotelu „ U Holubů“ naleznete na webových stránkách uholubu.com.

Foto: uholubu.com

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.