verze pro tisk

Vyzkoušejte relaxační kurzy a kurzy pro zlepšení zraku

Lidé, kteří trpí očními vadami, často nevědí, že zrak se dá postupně zlepšovat. Je však potřeba jej pravidelně procvičovat, ostatně jako další části lidského těla. Pravidelné cvičení zaměřená na oči mohou výrazně zlepšit stav zraku, který tak daleko méně podléhá běžným chorobám, jakými jsou dnes nejčastěji krátkozrakost, dalekozrakost či astigmatismus.

Vyzkoušejte relaxační kurzy a kurzy pro zlepšení zraku

Pravidelné večerní i víkendové kurzy

Institut pro zlepšení zraku, který má sídlo v Praze, pravidelně pořádá semináře a kurzy pro zlepšení zraku, během nichž se zájemci naučí, jak správně trénovat a cvičit svoje oči tak, aby byly méně unavené a nebyly tolik náchylné na předčasné stárnutí.

Reklama

Individuální přístup ke každému klientovi

Kurzy pro zlepšení zraku je možné absolvovat během večerů v týdnů ( v Praze) nebo o víkendech. Víkendové kurzy se konají i mimo hlavní město. Tyto kurzy probíhají v menších skupinách tak, aby byl zajištěn dostatečný individuální přístup ke všem klientům.

Dopřejte svým očím dokonalou relaxaci

Relaxační kurzy a kurzy pro zlepšení zraku, které pořádá Institut pro zlepšení zraku, pomáhají zejména lidem, kteří svoje oči hodně zatěžují během své pracovní činnosti. Jedná se například o lidi, kteří denně pracují několik hodin u počítače, nebo ty z nás, kteří například řídí dopravní prostředky.

Kurzy pro zlepšení zraku jsou určeny jak pro nováčky, tak i pro ty, kteří o svůj zrak již pečují a chtějí se o své zážitky podělit s ostatními.

Zesláblé a unavené oči jsou problémem mnoha lidí. Díky kurzům pro zlepšení zraku je možné tyto problémy zmírnit. Naučíte se, jak správně pečovat o tak důležitý orgán, jakým zrak je.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.