verze pro tisk

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

Každý si občas rád odpočine a navíc stále většímu počtu lidí není lhostejný stav vlastního těla a duše. Proto v poslední době hojně přibývá hotelů zaměřených na wellness, tedy na zdravý životní styl. A wellness není jen o bazénu nebo masážích. Dnešní nabídka je opravdu pestrá, hotelů s rozsáhlými sportovními areály až po ty, vybavené aquaparky či saunovými světy, je celá řada. Všechny hotely, které se wellness aktivitám věnují a v nichž najdete více, než běžné ubytování a stravování, mapuje a prezentuje online portál VicNezHotel.cz. Navíc přidává nejrůznější užitečné rady a tipy.

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

Portál má skutečně rozsáhlý a pestrý obsah. Každý zájemce o kvalitní wellness hotely jich zde najde na dvě stě a nabídka se neustále rozšiřuje. Všechny jsou samozřejmě podrobně popsané a ohodnocené. Značná část z nich leží v lázních nebo v horských oblastech, spoustu jiných však najdeme i ve velkých městech.

Základem nabídky serveru jsou kvalitní, prověřené hotely. VicNezHotel.cz proto pravidelně posílá své pracovníky testovat a hodnotit služby jednotlivých hotelů. Poté upozorňuje na nalezené, byť sebemenší nesrovnalosti a nedostatky.

Osvěžit si wellness pobyt dalšími aktivitami v okolí hotelu? S portálem VicNezHotel.cz to nic není. Hledá a nabízí totiž dostupné a přitažlivé turistické cíle.

Z podrobného seznamu je vždy jednoduché vybrat nějakou zajímavou památku, třeba zámek (unikátní relikviář svatého Maura v Bečově nad Teplou), hrad (švihovská vodní pevnost) nebo tip na výlet pro zdatné i mírně pokročilé (Pančavský vodopád v Krkonoších, nejvyšší u nás, láká).

To ale není vše, na své si přijdou všichni zájemci o technické skvosty (nově postavený větřák v Jalubí), zábavné radovánky (Baťův kanál) či naopak o tichá, klidná a tajuplná místa ( rozhledna na pahorku Babylon).

A je tu ještě stručný, jasný a vyčerpávající kalendář, přehledně zobrazující akce realizované v nejbližší době přímo na jednotlivých hotelích. Věděli jste, že hotel Baltaci ve Zlíně organizuje s virtuosem Václavem Hudečkem seriál koncertů vážné hudby, během nějž zahraje i známá kapela Čechomor a že rodinný pohádkový víkend v hotelu Frymburk na Šumavě zpestří vystoupení srandovního kouzelníka Richarda Nedvěda?

Na VicNezHotel.cz se to také hemží různými výherními akcemi a zábavnými soutěžemi. V květnové soutěži lze například vyhrát voucher v ceně 2 000 Kč do Hejtmanského Dvora, luxusního čtyřhvězdičkového hotelu ve Slaném.

Zkrátka a jednoduše: určitě začněte na VicNezHotel.cz, jestliže toužíte po kvalitním hotelu s rozsáhlým wellness centrem. Tady si určitě a bez rizika vybere.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.