Sauny a vířivky lze pořídit i přímo do domu či bytu | Články | Wellness Pobyty
verze pro tisk

Sauny a vířivky lze pořídit i přímo do domu či bytu

Wellness pobyty nabízejí mimo jiné také různé způsoby regenerace těla prostřednictvím sauny či vířivky. Ne každý týden se však může většina z nás vypravit na víkend užívat si nějaký ten wellness pobyt. Jednak jde o to, že nemáme tolik volného času, abychom několik dní v týdnu trávily v lázních či wellness hotelech a penzionech, ale jde také samozřejmě o peníze, neboť každý wellness pobyt přeci jen něco stojí.

Sauny a vířivky lze pořídit i přímo do domu či bytu
Reklama

Relaxace každý den

Lze však udělat jednoduchou věc - pořídit si přímo domů saunu či vířivé vany. Domácí sauny a vířivky jsou stále populárnějšími produkty. Investice do nich se rozhodně vyplácí. Díky nim si můžete každý den dopřát to, nač byste jinak čekali na dovolenou či volný víkend, nebo byste museli zajít do veřejných lázní a wellness center ve Vašem okolí.

Domácí sauny poskytují soukromí a klid na relaxaci

Domácí sauny a vířivé vany nabízejí mnohem větší soukromí. Užívat si je můžete, kdykoliv se Vám zachce, třeba i o půlnoci, pokud na tom máte chuť. Sauny jsou obecně považovány za velmi zdravá spa zařízení. Díky nim tělo řádně regeneruje, odstraňuje se únava a bolesti v různých částech těla ( včetně například bolestí zad či hlavy), po každém sanování se cítíme mnohem lépe. Z dlouhodobého hlediska pak sauny a také vířivky našemu tělu dodávají mnohem větší odolnost vůči nachlazením chřipkám a jiným nemocem.

Prodejce saun a vířivých van

Sauny, infrasauny ( modernější a intenzivnější sauny pro domácnost) a vířivé vany je možné objednávat u společnosti UnitedSpa, která rovněž umožňuje si veškeré její produkty prohlédnout a díky Show Roomu, který se nachází v Praze Běchovicích. Před vlastním nákupem sauny či vířivky si tak na vlastní kůži vyzkoušíte, jak domácí sauny fungují a co je pro jejich pořízení potřeba.

Sauny a vířivky by neměly do budoucna chybět v základní výbavě každého moderního domu. I dnes se již setkáme s tím, že mnoho rodin dává přednost pořízení domácí sauny a vířivky před návštěvami předražených wellness center.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.