verze pro tisk

Pořiďte si domů saunu či vířivku

Neradi navštěvujete wellness centra a masážní salony, kdykoliv chcete do sauny nebo do vířivky? Pak pro Vás máme tip. Pokud máte dostatečně prostorný dům či byt, můžete si nechat udělat saunu či vířivou vanu přímo u Vás doma!

Pořiďte si domů saunu či vířivku

Moderní infrasauny

Domácí sauny a vířivky jsou moderním a elegantním způsobem, jak pravidelně a bez nutnosti návštěv wellness zařízení regenerovat tělo a odstraňovat únavu po náročných pracovních dnech. Kromě klasické sauny lze například zvolit špičkové infrasauny. Ty fungují na principu infračerveného záření. Není zde ohříván nejprve vzduch a následně skrz něj až pokožka, působí přímo na pokožku, což má nejednu výhodu. Infrasuny lze zprovoznit a použít prakticky ihned, není potřeba nijak dlouho čekat. Čas předehřátí těchto saun činí totiž jen zhruba pět minut.

Vířivky a sauny od Beta wellness

Klasické sauny, infrasauny a vířivé vany do domácností nabízí společnost Beta wellness. Ta prodává špičkové produkty, které se vyznačují nejen velmi elegantním vzhledem, ale zejména vysokým výkonem, spolehlivostí a dlouhověkostí.

Pořídit si domů saunu či vířivou vanu je záležitostí několika dní. Napříště již nebudete muset při chuti na regeneraci chodit do veřejných salonů a wellness center, užijete si sauny či vířivky přímo u Vás doma, aniž by Vás kdokoliv rušil.

Regenerace v klidu a pohodlí domova

Společnost Beta wellness nabízí pro zákazníky sauny a infrasauny od belgické společnosti Alpha industries, které jsou využívány v mnoha špičkových zařízeních. Jejich cena je dnes již velmi dobrá, takže jsou sauny a vířivky dostupné i pro lidi, kteří zrovna nemají na účtech miliony.

Pořiďte si domů sauny, infrasauny či vířivé vany od Beta wellness a užívejte si každý den skvělou relaxaci. Vaše tělo bude po pravidelných procedurách odpočatější a zdravější. Pozitivní účinky sauny či vířivky jsou všeobecně známy, i proto tyto procedury doporučují lékaři a fyzioterapeuté.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.