Léčebné, wellness a relax pobyty nabízejí lázně Velichovky | Články | Wellness Pobyty
verze pro tisk

Léčebné, wellness a relax pobyty nabízejí lázně Velichovky

Wellness pobyty se dají spojit také se sportem. Že to není možné? Naopak, jde o ideální kombinaci. Během dne si zasportujete, odpoledne a na večer pak podstoupíte wellness procedury, jako jsou masáže, pobyty sauně, ve vířivce apod. Během wellness pobytu si tak nejen řádně odpočinete a dáte ulevit svému zmoženému tělu, ale zároveň mu také dopřejete trochu pohybu a pobytu na čerstvém vzduchu, což není na škodu, jak by vám jistě řekl každý lékař a odborníci na zdraví.

Léčebné, wellness a relax pobyty nabízejí lázně Velichovky

Lázeňství v ČR

Pro relax a wellness pobyty můžete využít lázeňská střediska a lázeňské domy. Těch je v tuzemsku velké množství. Kvalita českého lázeňství je vysoká, což dokazuje i fakt, že sem na léčebné a wellness víkendové pobyty v lázních jezdí i mnoho zahraničních hostů z celé Evropy. Kromě tradičních středisek stále častěji vyhledávají také menší lázně. Jako vynikající lázně, kde se dá strávit několik příjemných dní, lze považovat také Velichovky.

Velichovky nabízejí ideální prostředí pro odpočinek

Lázně Velichovky najdete v okrese Náchod, zhruba pět kilometrů od Jaroměře. Kdo zde již někdy byl, ten zcela určitě potvrdí, že v této oblasti je velmi krásná krajina, která vybízí k příjemným procházkám a výletům. Samotné lázně Velichovky jsou situovány v poklidné krajině. Nepanuje zde tak čilý ruch jako ve velkých lázeňských městech, což může být pro mnoho z vás jen pozitivním faktem. Lázně Velichovky můžete využít pro léčebné pobyty, a to zejména tehdy, trpíte-li potížemi s pohybovým aparátem - bolestí kloubů a podobnými problémy. Kromě toho však lázeňský dům Velichovky nabízí i relax a wellness pobyty. Ty umožňují prožít nádherné dny plné různých wellness procedur. V nabídce jsou klasické i méně tradiční masáže. Wellness a relax pobyty nabízejí lázně také ve spojení s aktivním odpočinkem, kdy si můžete během dne zajít odpálit pár ran na blízké golfové hřiště.

Foto: cs.wikipedia.org

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.