Databáze lázní a wellness hotelů | Články | Wellness Pobyty
verze pro tisk

Databáze lázní a wellness hotelů

Zdraví je to nejdůležitější, co máme. Je potřeba o svoje tělo řádně pečovat a čas od času mu dát „oddechnout“. Relaxace našeho organismu může probíhat například díky ubytování ve wellness hotelech, které nabízejí jak víkendové pobyty, tak i pobyty delšího rázu, které můžeme zvolit jako alternativu klasické dovolené.

Databáze lázní a wellness hotelů
Reklama

Co nabízejí wellness hotely

Ubytování v lázních a spa hotelech, které nabízejí různé wellness procedury, tedy zejména několik druhů tradičních i exotických masáží, dále třeba pobyty v saunách, bazénech či vířivkách, ale i fitness centra atd., lze nyní vyhledat na nově vzniklém internetovém portálu SpaTrip, který je dílem společnosti Vedela s.r.o.

SpaTrip je výborným průvodcem

Internetový server Spatrip je zřízen v první řadě jako wellness průvodce , který má lidem pomoci jednodušeji najít lázně a hotely, které nabízejí wellness pobyty. Přitom se snaží nabídnout kompletní informace o jednotlivých typech tohoto druhu ubytování, kromě nabídek hotelů pak dále poskytuje také například odborné články, lexikon pojmů vztahujících se k tématu wellness a cestování. V neposlední řadě zde naleznete recenze navštívených hotelů, což může při výběru výrazně pomoci.

Databáze zahrnuje celou Evropu

Server SpaTrip je již nyní realizován ve čtyřech jazycích a jeho databáze zahrnuje celou Evropu. Díky přehlednosti a podrobným informacím se snadno můžete dostat například k přímým kontaktům na wellness hotely a lázně .

Pro majitele a provozovatele wellness hotelů a lázní je rozhodně lákavé do této databáze patřit a důležitou informací pro ně je, že registrace hotelu a všechny služby jsou zdarma.

Internetový server SpaTrip věří, že pomůže všem lidem, kteří mají chuť navštívit wellness hotely a lázně. Jedná se o jedinečného pomocníka, který tato zařízení mapuje.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.