verze pro tisk

Zajistěte si wellness pobyty a zájezdy se slevou díky hromadným nákupům

Hromadné nakupování, stále populárnější forma internetových nákupů, již nabízí nejen služby a produkty, jako jsou různé masáže, večeře pro dva či nákup parfémů, ale také zájezdy se slevou .

Zajistěte si wellness pobyty a zájezdy se slevou díky hromadným nákupům
Reklama

Pobyty se slevou lze získat třeba i do luxusních hotelů, ale také do různých menších penzionů a chat.

Zájezd za polovinu původní ceny? Není problém

Vždy je samozřejmě pro klienty hromadných nákupů určena výrazná sleva, která se pohybuje plus mínus kolem 50%. Zájezd nebo pobyt se slevou tak může vyjít i o několik tisíc korun levněji, než pokud byste ten samý produkt pořizovali klasicky u cestovní kanceláře.

Každý den desítky nových nabídek

Internetový agregátor hromadných slev skrz.cz nyní nabízí možnost si vybírat ze stovek pobytů se slevou. Každý den zde přibývá velké množství nových nabídek. Je zde možnost volit například zahraniční zájezdy se slevou, wellness pobyty se slevou či víkendové pobyty se slevou.

Slevový agregátor skrz.cz je výhodný v tom, že zde najdete všechny nabídky slevových akcí ( tedy i pobytů se slevou) ze všech známých slevových serverů.

Se slevovým agregátorem si najdete pobyt se slevou lehce

Skrz.cz se neustále vyvíjí kupředu a jde s dobou, takže nyní je možné sledovat nejnovější nabídky zájezdů se slevou i na facebooku - facebook boxík Skrz.cz . Vždy tak budete mít přesný obraz o tom, jaké nové nabídky jsou k dispozici.

Hromadné slevy se vyplatí zákazníkům i obchodníkům

Je dobře, že obchodníci pochopili, že své klienty mohou oslovit těmito slevovými akcemi. Pokud takto osloví několik set lidí, kteří o právě například o pobyt se slevou projeví zájem, vyplatí se jim to a budou mít neustále plno. A my koncoví zákazníci velice oceníme možnost si užít nějaký wellness pobyt nebo zájezd se slevou. Naše příští dovolená tak může být o mnoho levnější než kdykoliv předtím.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastn…

Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.


VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

Každý si občas rád odpočine a navíc stále většímu počtu lidí není lhostejný stav vlastního těla a duše. Proto v poslední době hojně přibývá hotelů zaměřených na wellness, tedy na zdravý životní styl. A wellness není jen o bazénu nebo masážích. Dnešní nabídka je opravdu pestrá, hotelů s rozsáhlými sp…

Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchu

Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchu

Stále více lidí trpí dýchacími potížemi. Je to dáno nejen špatným životním stylem, kdy kouří a nemají dobrou životosprávu, ale také ovzduším. To je v některých částech naší republiky velmi špatné. Zdaleka nejhorší podmínky přitom tradičně panují na Ostravsku a také v na severu Čech, v oblasti Mostec…