verze pro tisk

Zajistěte si wellness pobyty a zájezdy se slevou díky hromadným nákupům

Hromadné nakupování, stále populárnější forma internetových nákupů, již nabízí nejen služby a produkty, jako jsou různé masáže, večeře pro dva či nákup parfémů, ale také zájezdy se slevou .

Zajistěte si wellness pobyty a zájezdy se slevou díky hromadným nákupům
Reklama

Pobyty se slevou lze získat třeba i do luxusních hotelů, ale také do různých menších penzionů a chat.

Zájezd za polovinu původní ceny? Není problém

Vždy je samozřejmě pro klienty hromadných nákupů určena výrazná sleva, která se pohybuje plus mínus kolem 50%. Zájezd nebo pobyt se slevou tak může vyjít i o několik tisíc korun levněji, než pokud byste ten samý produkt pořizovali klasicky u cestovní kanceláře.

Každý den desítky nových nabídek

Internetový agregátor hromadných slev skrz.cz nyní nabízí možnost si vybírat ze stovek pobytů se slevou. Každý den zde přibývá velké množství nových nabídek. Je zde možnost volit například zahraniční zájezdy se slevou, wellness pobyty se slevou či víkendové pobyty se slevou.

Slevový agregátor skrz.cz je výhodný v tom, že zde najdete všechny nabídky slevových akcí ( tedy i pobytů se slevou) ze všech známých slevových serverů.

Se slevovým agregátorem si najdete pobyt se slevou lehce

Skrz.cz se neustále vyvíjí kupředu a jde s dobou, takže nyní je možné sledovat nejnovější nabídky zájezdů se slevou i na facebooku - facebook boxík Skrz.cz . Vždy tak budete mít přesný obraz o tom, jaké nové nabídky jsou k dispozici.

Hromadné slevy se vyplatí zákazníkům i obchodníkům

Je dobře, že obchodníci pochopili, že své klienty mohou oslovit těmito slevovými akcemi. Pokud takto osloví několik set lidí, kteří o právě například o pobyt se slevou projeví zájem, vyplatí se jim to a budou mít neustále plno. A my koncoví zákazníci velice oceníme možnost si užít nějaký wellness pobyt nebo zájezd se slevou. Naše příští dovolená tak může být o mnoho levnější než kdykoliv předtím.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Nabídka wellness pobytů se už drahnou dobu nevztahuje pouze na tuzemské hotely a penziony. Velmi lákavé jsou i nabídky z ciziny. Příjemné procedury, které prospějí vašemu zdraví, spojíte s poznáváním nových míst. Na co ale nesmíte zapomenout před tím


Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastn…

Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.