verze pro tisk

Za wellness do zahraničí: Kréta- oblíbený řecký ostrov

Na wellness pobyt rozhodně stojí za to vypravit se i do zahraničí. Přestože z hlediska lázeňství patří naše wellness centra mezi naprostou špičku v porovnání se zbytkem Evropy, není na škodu se jednou za čas vydat někam do zahraničí. Wellness pobyt se tak rázem změní v plnohodnotnou dovolenou, na níž si užijete nejen příjemné služby v podobě masáží a další spousty procedur, ale budete moci také poznat novou krajinu, lidi, kulturní a historické pamětihodnosti. Mezi velmi oblíbená místa v zahraničí patří řecký ostrov Kréta.

Za wellness do zahraničí: Kréta- oblíbený řecký ostrov

Sjednání pobytu na Krétě

Na Krétu se můžete směle vydat i v době, kdy u nás nepanují zrovna ideální klimatické podmínky pro dovolenou. Na tomto ostrově totiž panuje velmi příjemné počasí i během jarních či podzimních měsíců. V létě se to zde logicky turisty ze všech koutů světa jen hemží. I z toho důvodu je dobré si pobyt v některém z luxusních hotelů a penzionů na Krétě objednat co nejdříve. Pakliže vše necháte na poslední chvíli, musíte pak zkusit nějaký last minute Kréta, třeba budete mít štěstí a dovolenou získáte levně a za výhodných podmínek. Pobyt na Krétě si samozřejmě lze zamluvit i individuálně a poté si jen objednat letenky online, to však nemusí být tak komfortní, neboť vás čeká více práce se zařizováním. Při rezervaci hotelu a letenek online vlastní cestou navíc musíte počítat s tím, že vše bude v cizím jazyce. Jestliže neovládáte cizí jazyky dobře, budete pak muset využít odbornější překlady z cizích jazyků nebo nějakou jazykovou poradnu, která vám problém pomůže vyřešit.

Hlavní důvody pro návštěvu Kréty

Na Krétě je skutečně nádherně. Rozhodně nezklame ty z vás, kteří vyhledávají příjemné klima, milé lidi a historické památky. Těch je na Krétě opravdu velké množství. Tamní letoviska jsou velmi moderně zařízena, mnohé hotely kromě ubytování nabízejí i bohaté wellness služby, díky nimž si na dovolené na tomto řeckém ostrově odpočinete opravdu dokonale.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.