verze pro tisk

Wellness víkend v hotelu Bajkal

Každý, kdo pečuje o svoje tělo a chce být i ve stáří zdráv a fit, by měl alespoň jednou za čas vyjet mimo domov a užít si pořádný wellness víkend. Během pár dnů si bude moci vychutnat léčebné procedury, které budou mít pozitivní vliv na celkové zdraví.

Wellness víkend v hotelu Bajkal

Wellness víkend ve Františkových Lázních

Wellness víkend se dá prožít například v útulném lázeňském hotelu Bajkal. Ten se nachází v samotné památkové zóně Františkových Lázní na západě Čech. Hotel prošel před necelými deseti lety kompletní rekonstrukcí a nyní poskytuje velmi kvalitní ubytování s možností mnoha wellness procedur.

Jaké wellness procedury hotel Bajkal nabízí

Wellness víkend v hotelu Bajkal je určen pro všechny věkové kategorie. Mohou jej využít jak mladí lidé, tak i senioři. Hotel je vhodný i pro dlouhodobější wellness pobyty. V rámci svých služeb nabízí hotel Bajkal pro wellness víkend mimo jiné vodní masáž, rašelinové zábaly, perličkovou koupel, klasickou masáž, plynové injekce, laserová terapie či netradiční koupel s australskou solí. K dispozici je zkušený lékařský a rehabilitační personál.

Příjemná lokalita a útulné prostředí hotelu

Wellness víkend je ideální pro načerpání nových sil a doplnění energie. Hotel Bajkal je díky své poloze rovněž výborným místem pro konání krásných procházek a výletů po okolí Františkových Lázní. Součástí hotelu je celkem 104 lůžek, uvnitř objektu se nachází i moderní restaurace.

Foto: bajkal.cz

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.


Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Nabídka wellness pobytů se už drahnou dobu nevztahuje pouze na tuzemské hotely a penziony. Velmi lákavé jsou i nabídky z ciziny. Příjemné procedury, které prospějí vašemu zdraví, spojíte s poznáváním nových míst. Na co ale nesmíte zapomenout před tím