verze pro tisk

Wellness víkend v hotelu Bajkal

Každý, kdo pečuje o svoje tělo a chce být i ve stáří zdráv a fit, by měl alespoň jednou za čas vyjet mimo domov a užít si pořádný wellness víkend. Během pár dnů si bude moci vychutnat léčebné procedury, které budou mít pozitivní vliv na celkové zdraví.

Wellness víkend v hotelu Bajkal

Wellness víkend ve Františkových Lázních

Wellness víkend se dá prožít například v útulném lázeňském hotelu Bajkal. Ten se nachází v samotné památkové zóně Františkových Lázní na západě Čech. Hotel prošel před necelými deseti lety kompletní rekonstrukcí a nyní poskytuje velmi kvalitní ubytování s možností mnoha wellness procedur.

Jaké wellness procedury hotel Bajkal nabízí

Wellness víkend v hotelu Bajkal je určen pro všechny věkové kategorie. Mohou jej využít jak mladí lidé, tak i senioři. Hotel je vhodný i pro dlouhodobější wellness pobyty. V rámci svých služeb nabízí hotel Bajkal pro wellness víkend mimo jiné vodní masáž, rašelinové zábaly, perličkovou koupel, klasickou masáž, plynové injekce, laserová terapie či netradiční koupel s australskou solí. K dispozici je zkušený lékařský a rehabilitační personál.

Příjemná lokalita a útulné prostředí hotelu

Wellness víkend je ideální pro načerpání nových sil a doplnění energie. Hotel Bajkal je díky své poloze rovněž výborným místem pro konání krásných procházek a výletů po okolí Františkových Lázní. Součástí hotelu je celkem 104 lůžek, uvnitř objektu se nachází i moderní restaurace.

Foto: bajkal.cz

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Nabídka wellness pobytů se už drahnou dobu nevztahuje pouze na tuzemské hotely a penziony. Velmi lákavé jsou i nabídky z ciziny. Příjemné procedury, které prospějí vašemu zdraví, spojíte s poznáváním nových míst. Na co ale nesmíte zapomenout před tím

Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastn…


Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

Každý si občas rád odpočine a navíc stále většímu počtu lidí není lhostejný stav vlastního těla a duše. Proto v poslední době hojně přibývá hotelů zaměřených na wellness, tedy na zdravý životní styl. A wellness není jen o bazénu nebo masážích. Dnešní nabídka je opravdu pestrá, hotelů s rozsáhlými sp…