verze pro tisk

Wellness víkend v hotelu Bajkal

Každý, kdo pečuje o svoje tělo a chce být i ve stáří zdráv a fit, by měl alespoň jednou za čas vyjet mimo domov a užít si pořádný wellness víkend. Během pár dnů si bude moci vychutnat léčebné procedury, které budou mít pozitivní vliv na celkové zdraví.

Wellness víkend v hotelu Bajkal

Wellness víkend ve Františkových Lázních

Wellness víkend se dá prožít například v útulném lázeňském hotelu Bajkal. Ten se nachází v samotné památkové zóně Františkových Lázní na západě Čech. Hotel prošel před necelými deseti lety kompletní rekonstrukcí a nyní poskytuje velmi kvalitní ubytování s možností mnoha wellness procedur.

Jaké wellness procedury hotel Bajkal nabízí

Wellness víkend v hotelu Bajkal je určen pro všechny věkové kategorie. Mohou jej využít jak mladí lidé, tak i senioři. Hotel je vhodný i pro dlouhodobější wellness pobyty. V rámci svých služeb nabízí hotel Bajkal pro wellness víkend mimo jiné vodní masáž, rašelinové zábaly, perličkovou koupel, klasickou masáž, plynové injekce, laserová terapie či netradiční koupel s australskou solí. K dispozici je zkušený lékařský a rehabilitační personál.

Příjemná lokalita a útulné prostředí hotelu

Wellness víkend je ideální pro načerpání nových sil a doplnění energie. Hotel Bajkal je díky své poloze rovněž výborným místem pro konání krásných procházek a výletů po okolí Františkových Lázní. Součástí hotelu je celkem 104 lůžek, uvnitř objektu se nachází i moderní restaurace.

Foto: bajkal.cz

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastn…

Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.


VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

Každý si občas rád odpočine a navíc stále většímu počtu lidí není lhostejný stav vlastního těla a duše. Proto v poslední době hojně přibývá hotelů zaměřených na wellness, tedy na zdravý životní styl. A wellness není jen o bazénu nebo masážích. Dnešní nabídka je opravdu pestrá, hotelů s rozsáhlými sp…

Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchu

Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchu

Stále více lidí trpí dýchacími potížemi. Je to dáno nejen špatným životním stylem, kdy kouří a nemají dobrou životosprávu, ale také ovzduším. To je v některých částech naší republiky velmi špatné. Zdaleka nejhorší podmínky přitom tradičně panují na Ostravsku a také v na severu Čech, v oblasti Mostec…