verze pro tisk

Redukční lázeňské pobyty

Pokud Vás trápí nadváha a chcete s tím něco dělat, pak existuje několik možností, jak se přebytečných kil zbavit. Nemusí se nutně jednat jen o každodenní trápení v tělocvičně. Nejlepší variantou je samozřejmě pravidelné cvičení, a to doma či venku, nejlépe každý den. Pravidelné sportování spolu se zdravou výživou může mít za následek postupný úbytek tělesného tuku a tím i dosažení optimálnější váhy.

Redukční lázeňské pobyty
Reklama

Procedury pro hubnutí

Pro dosažení úbytku nadváhy však můžete nyní využít i redukční lázeňské pobyty , během nichž si nejen odpočinete, ale zároveň si dopřejete několik procedur a metod, které Vám pomohou shodit nějaká ta kila, jež Vás dlouhodobě trápí.

Lázeňská centra

V současné době je v České republice poměrně velký počet lázeňských center, která přímo nabízejí lázeňské pobyty pro redukci nadváhy. Za zmínku lze uvést kupříkladu tradiční lázeňská centra v Mariánských lázních na západě Čech či třeba Lázně Bohdaneč ve východních Čechách.

Jak zhubnout na těchto redukčních pobytech? K dispozici Vám vždy bude odborná asistence, která Vám sestaví program dle vašich potřeb. K redukci váhy se nejčastěji využívají lázeňské procedury fitness, cvičení, pobyty v saunách, klimatoterapie a mnohé další.

Zdravý jídelníček

Součástí každého redukčního lázeňského pobytu je samozřejmě i pečlivě sestavený jídelníček, který je založen na dietě. V kombinaci s uvedenými lázeňskými procedurami se pak i několikadenní pobyt v lázních viditelně a pozitivně projeví na Vašem těle.

Hubnutí je samozřejmě zdlouhavý proces. Není třeba si nalhávat, že po týdenním lázeňském pobytu budete mít zcela po starostech, nicméně tyto redukční pobyty Vám mohou pomoci k tomu, abyste začali žít zdravěji a zdravěji také jíst.

Odhodlání a vůle zhubnout je základem

Ať už zvolíte kterékoliv z českých či zahraničních lázní, pak mějte vždy na paměti, že ke zhubnutí je potřeba mít dostatečné odhodlání a vůli, bez nich jen těžko zhubnete. Redukční lázeňské pobyty, které využívá již dnes mnoho žen, jsou jen jedním z kroků, jak docílit pěkné a zdravé postavy

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Nabídka wellness pobytů se už drahnou dobu nevztahuje pouze na tuzemské hotely a penziony. Velmi lákavé jsou i nabídky z ciziny. Příjemné procedury, které prospějí vašemu zdraví, spojíte s poznáváním nových míst. Na co ale nesmíte zapomenout před tím

Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastn…


Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

Každý si občas rád odpočine a navíc stále většímu počtu lidí není lhostejný stav vlastního těla a duše. Proto v poslední době hojně přibývá hotelů zaměřených na wellness, tedy na zdravý životní styl. A wellness není jen o bazénu nebo masážích. Dnešní nabídka je opravdu pestrá, hotelů s rozsáhlými sp…