verze pro tisk

Prožijte letní dovolenou v Rakouských Alpách

Pokud již nyní přemýšlíte o tom, jak strávit letošní letní dovolenou, pak rozhodně stojí za to zkusit něco méně otřelého. Každoroční návštěva Chorvatska či Itálie už musí být pro mnoho lidí dost nudnou záležitostí, zvlášť pokud se zde věnujete jen plážové zábavě a koupání v moři.

Prožijte letní dovolenou v Rakouských Alpách

obrázek: zdroj Wikipedia

Reklama

Rakouské Alpy nabízejí mnoho zábavy a vyžití

Je na čase si udělat trochu jinou dovolenou. Aktivní letní dovolená se dá strávit například v Rakousku , konkrétně pak v Rakouských Alpách, Tyrolsko apod.. Tato nádherná oblast nabízí mnoho příležitostí, jak prožít volné dny aktivním odpočinkem. Rakouské Alpy nabízejí samozřejmě vynikající příležitosti k vysokohorským túrám, při nichž si lze vychutnávat zdejší nádhernou krajinu a trochu drsnější podmínky.

Lze si užít wellness i adrenalinové sporty

Milovníci lehkého dobrodružství pak mohou zvolit třeba rafting, řeky v Rakouských Alpách k tomuto druhu sportu přímo vybízejí. Adrenalin, zábava a spousta zážitků - to vše na Vás čeká, pokud se rozhodnete zvolit dovolenou v Rakouských Alpách. Přitom můžete navštívit známá rakouská městečka nebo národní parky v Rakousku ( třeba Hohe Tauern).

Dovolená v Rakousku však nemusí znamenat jen pěší turistiku, rafting či výlety na kolech. Zdejší hotely nabízí komfortní ubytování se skvělým zázemím, které nabízí různé wellness procedury, tedy masáže, koupele, zábaly a další.

I krátké pobyty Vás nabijí potřebnou energií

Dovolená v Rakousku se dá naplánovat i jen na několik málo dní, skvělá je kombinace víkendového pobytu v Rakouských Alpách, kdy si užijete jak sportu, tak i právě zmíněných wellness procedur. Odjedete odsud odpočatí a nabití novou energií a zároveň budete mít skvělý pocit, že jste udělali něco pro svoje zdraví.

Blízkost Rakouských Alp je rozhodně výhodou

Rakouské Alpy jsou poměrně blízko našich hranic, doprava sem tak není nijak zdlouhavá. A přesto jsou v létě Alpy v Rakousku dost neprávem opomíjeny. Přitom takováto dovolená nás nemusí stát ani moc peněz, ubytování v Rakouských Alpách se dá sehnat za velmi příznivé ceny, které jsou minimálně srovnatelné s týdenními pobyty někde v přímořských letoviscích, kde se však obvykle již po několika dnech spíše nudíte. To v případě Rakouských Alp a Rakouska obecně rozhodně neplatí.

Naplánujte si dovolenou či alespoň víkendový pobyt v Rakousku, uvidíte, že neprohloupíte.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Nabídka wellness pobytů se už drahnou dobu nevztahuje pouze na tuzemské hotely a penziony. Velmi lákavé jsou i nabídky z ciziny. Příjemné procedury, které prospějí vašemu zdraví, spojíte s poznáváním nových míst. Na co ale nesmíte zapomenout před tím


Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastn…

Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.