verze pro tisk

Přehledný agregátor s hromadnými slevami

Hromadné slevy se během posledního roku staly velkým fenoménem. Jedná se o kolektivní nakupování, díky němuž lze získat mnohaprocentní slevy na zboží či služby. Mnohdy tyto slevy dosahují až 70%, takže si například můžete zakoupit oběd či večeři ve své oblíbené restauraci doslova za pakatel.

Přehledný agregátor s hromadnými slevami

Internetových portálů s hromadnými slevami již existuje poměrně velké množství, takže se v nich můžeme velmi snadno ztratit. I díky tomu vznikl agregátor slev skr.cz, který shromažďuje všechny dostupné hromadné slevy na jednom místě.

Reklama

Hromadné slevy fungují u služeb i zboží

Za největší výhodu hromadných nákupů lze samozřejmě považovat velmi výrazné slevy. Někdy je zde možné pořídit slevu na stravování, jindy nás zaujme výrazná sleva u relaxačních a wellness procedur, tedy masáží apod., výjimkou pak nejsou ani možnosti nákupů zboží za nízké ceny. Zkrátka u hromadných slev si každý z nás může najít něco, co se mu bude zamlouvat.

Velmi výrazné slevy

A jak kolektivní nakupování funguje? Provozovatelé služeb či prodejci zboží zde dají výraznou slevu na svoje produkty. Tato sleva je pak aktivována při dosažení určitého počtu zákazníků, kteří o produkt projevili zájem. Zakoupením voucheru dostanete možnost tuto slevu uplatnit přímo u prodejce.

Přehledný agregátor hromadných slev

Agregátor slev skrz.cz je velkým pomocníkem při hledání hromadných slev. Již není potřeba prohledávat všechny známé internetové portály s hromadnými nákupy, jako je slevovat a další, stačí se podívat na tento slevový agregátor a máte vše pohromadě. Tento slevový agregátor je navíc přehledně strukturován do kategorií dle měst, takže bydlíte.li například v Plzni, stačí si každý den prohlédnout aktuální nabídku slev v sekci Plzeň.

Každý den je nabídka slev na skrz.cz velmi bohatá, objevuje se zde i několik set možností, jak využít hromadné nákupy. Osobní zkušenosti s hromadnými nákupy jsou prozatím jen pozitivní. Ještě nikdy se nám nestalo, že bychom se po zaplacení voucheru na slevy spálili.

Vouchery uplatňujete přímo u obchodníků

Pro hromadné nakupování je rovněž výhodou i to, že slevy lze uplatnit během relativně dlouhého časového úseku. Na oběd, který si pořídíme přes hromadné slevy, tak můžeme zajít třeba i za několik měsíců, zkrátka tehdy, až se nám to hodí.

Pokud dosud nemáte s hromadnými nákupy zkušenosti, nezbývá, než tyto služby doporučit. Dá se při tom ušetřit celkem hodně peněz. A to je v době, kdy mnoho lidí má hluboko do kapsy, velice výhodné.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vydejte se na Jižní Moravu

Na Jižní Moravu se nemusíte vydávat pouze v létě, kdy vás láká možnost vykoupat se v pálavských vodách. Tato oblast je hojně navštěvovaná také na podzim, kdy začínají dozrávat vinné hrozny a vinaři začnou nabízet první víno.

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je


Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.