verze pro tisk

Přehledný agregátor s hromadnými slevami

Hromadné slevy se během posledního roku staly velkým fenoménem. Jedná se o kolektivní nakupování, díky němuž lze získat mnohaprocentní slevy na zboží či služby. Mnohdy tyto slevy dosahují až 70%, takže si například můžete zakoupit oběd či večeři ve své oblíbené restauraci doslova za pakatel.

Přehledný agregátor s hromadnými slevami

Internetových portálů s hromadnými slevami již existuje poměrně velké množství, takže se v nich můžeme velmi snadno ztratit. I díky tomu vznikl agregátor slev skr.cz, který shromažďuje všechny dostupné hromadné slevy na jednom místě.

Reklama

Hromadné slevy fungují u služeb i zboží

Za největší výhodu hromadných nákupů lze samozřejmě považovat velmi výrazné slevy. Někdy je zde možné pořídit slevu na stravování, jindy nás zaujme výrazná sleva u relaxačních a wellness procedur, tedy masáží apod., výjimkou pak nejsou ani možnosti nákupů zboží za nízké ceny. Zkrátka u hromadných slev si každý z nás může najít něco, co se mu bude zamlouvat.

Velmi výrazné slevy

A jak kolektivní nakupování funguje? Provozovatelé služeb či prodejci zboží zde dají výraznou slevu na svoje produkty. Tato sleva je pak aktivována při dosažení určitého počtu zákazníků, kteří o produkt projevili zájem. Zakoupením voucheru dostanete možnost tuto slevu uplatnit přímo u prodejce.

Přehledný agregátor hromadných slev

Agregátor slev skrz.cz je velkým pomocníkem při hledání hromadných slev. Již není potřeba prohledávat všechny známé internetové portály s hromadnými nákupy, jako je slevovat a další, stačí se podívat na tento slevový agregátor a máte vše pohromadě. Tento slevový agregátor je navíc přehledně strukturován do kategorií dle měst, takže bydlíte.li například v Plzni, stačí si každý den prohlédnout aktuální nabídku slev v sekci Plzeň.

Každý den je nabídka slev na skrz.cz velmi bohatá, objevuje se zde i několik set možností, jak využít hromadné nákupy. Osobní zkušenosti s hromadnými nákupy jsou prozatím jen pozitivní. Ještě nikdy se nám nestalo, že bychom se po zaplacení voucheru na slevy spálili.

Vouchery uplatňujete přímo u obchodníků

Pro hromadné nakupování je rovněž výhodou i to, že slevy lze uplatnit během relativně dlouhého časového úseku. Na oběd, který si pořídíme přes hromadné slevy, tak můžeme zajít třeba i za několik měsíců, zkrátka tehdy, až se nám to hodí.

Pokud dosud nemáte s hromadnými nákupy zkušenosti, nezbývá, než tyto služby doporučit. Dá se při tom ušetřit celkem hodně peněz. A to je v době, kdy mnoho lidí má hluboko do kapsy, velice výhodné.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.


Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Nabídka wellness pobytů se už drahnou dobu nevztahuje pouze na tuzemské hotely a penziony. Velmi lákavé jsou i nabídky z ciziny. Příjemné procedury, které prospějí vašemu zdraví, spojíte s poznáváním nových míst. Na co ale nesmíte zapomenout před tím