verze pro tisk

Hromadné nakupování a wellness pobyty

Mnoho hotelů v České republice i zahraničí se v poslední době začíná orientovat na klientelu, která nehledá jen příjemné ubytování, ale chce mít pobyt spojen s wellness procedurami a relaxací. Takzvané wellness hotely jsou trendem zhruba v posledních pěti letech. Lidé, kteří hledají wellness pobyty za nízké ceny, mohou využít kupříkladu hromadné slevy na internetu.

Hromadné nakupování a wellness pobyty

Wellness pobyty jsou hitem v hromadných slevách

Hromadné nakupování je, podobně jako wellness pobyty, velkým fenoménem posledních let. Je proto logické, že se ve slevách stále více vyskytují právě nabídky na wellness pobyty, během nichž si klienti mohou dopřát klasické i netradiční masáže, vířivky a koupele a mnoho dalších procedur, které regenerují tělo i mysl.

Slevy do klasických i wellness hotelů

Kromě slevy na wellness pobyty samozřejmě portály, jakým je například slevomat, nabízejí i klasické slevy cestování. Zájemci se tak mohou vypravit do zajímavých destinací levně, aniž by museli počítat s nižším komfortem a službami. Hoteliéři si tak zajišťují plné využití kapacit svých objektů a získávají nové, spokojené zákazníky. Pro ně je naopak hromadné nakupování wellness pobytů a zájezdů skvělou příležitostí, jak něco nového zažít, a to za minimální peníze.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Nabídka wellness pobytů se už drahnou dobu nevztahuje pouze na tuzemské hotely a penziony. Velmi lákavé jsou i nabídky z ciziny. Příjemné procedury, které prospějí vašemu zdraví, spojíte s poznáváním nových míst. Na co ale nesmíte zapomenout před tím


Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastn…

Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.