verze pro tisk

Exotické masáže: Zbaví tělo napětí a vás stresu

Každodenní život nám často přináší řadu stresujících situací. Ty se pak ukládají ve formě napětí do našich svalů, což vede k pocitu nepohody a vyčerpanosti. Jak se zbavit tohoto napětí, uvolnit se a oprostit se alespoň na chvilku od stresu? Prověřeným řešením pro znovunabytí energie a psychické pohody je relaxace a masáž.

Exotické masáže: Zbaví tělo napětí a vás stresu

Masáž je nejstarší formou terapie přinášející našemu tělu uvolnění, zmírňující bolesti a stres a zlepšující krevní oběh. Každá kultura má své formy masáže, celkově existuje přes 100 různých druhů. Z těch všech jsme pro vás vybrali několik osvědčených masáží z exotických zemí.

Reklama

Havajská masáž LOMI LOMI

Tento typ aroma masáže se dá volně přeložit jako „milující ruce“. A že nás masérovy ruce budou opravdu milovat a hýčkat! Její tajemství spočívá ve speciálních masážních technikách navozujících pocit naprostého klidu a rovnováhy našeho fyzického i duševního stavu. Lomi lomi uvolňuje energetické bloky stejně jako zatuhlé svaly, stimuluje krevní oběh a odstraňuje svalovou bolest, únavu, napětí a toxiny v našem těle. Tato masáž má zkrátka vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Tropická Bali masáž

Při této masáži celého těla se používá pravého olivového oleje a léčivých technik. Zlepšuje krevní oběh a metabolický systém, má blahodárné účinky na celkovou kondici, posiluje imunitní systém, regeneruje pokožku a tím, že uvolňuje zadrženou energii, dostane nás do příjemné nálady. Celkově nám Bali masáž navodí duševní klid a tím se zlepší naše efektivita.

Japonská masáž Shiatsu

Masáž Shiatsu , využívající práci prstů, dlaní, loktů, kolen či chodidel, je vynikající prevencí mnoha civilizačních chorob, pomáhá při celkové únavě a stresu, alergiích, dýchacích potížích, zmírňuje nebo úplně odstraňuje bolesti zad, šíje a řady dalších postižených oblastí. Jejím cílem je obnovit přirozený proud energie a nastolit energetickou rovnováhu v našem těle.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Nabídka wellness pobytů se už drahnou dobu nevztahuje pouze na tuzemské hotely a penziony. Velmi lákavé jsou i nabídky z ciziny. Příjemné procedury, které prospějí vašemu zdraví, spojíte s poznáváním nových míst. Na co ale nesmíte zapomenout před tím


Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastn…

Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.