verze pro tisk

Exotické masáže: Zbaví tělo napětí a vás stresu

Každodenní život nám často přináší řadu stresujících situací. Ty se pak ukládají ve formě napětí do našich svalů, což vede k pocitu nepohody a vyčerpanosti. Jak se zbavit tohoto napětí, uvolnit se a oprostit se alespoň na chvilku od stresu? Prověřeným řešením pro znovunabytí energie a psychické pohody je relaxace a masáž.

Exotické masáže: Zbaví tělo napětí a vás stresu

Masáž je nejstarší formou terapie přinášející našemu tělu uvolnění, zmírňující bolesti a stres a zlepšující krevní oběh. Každá kultura má své formy masáže, celkově existuje přes 100 různých druhů. Z těch všech jsme pro vás vybrali několik osvědčených masáží z exotických zemí.

Reklama

Havajská masáž LOMI LOMI

Tento typ aroma masáže se dá volně přeložit jako „milující ruce“. A že nás masérovy ruce budou opravdu milovat a hýčkat! Její tajemství spočívá ve speciálních masážních technikách navozujících pocit naprostého klidu a rovnováhy našeho fyzického i duševního stavu. Lomi lomi uvolňuje energetické bloky stejně jako zatuhlé svaly, stimuluje krevní oběh a odstraňuje svalovou bolest, únavu, napětí a toxiny v našem těle. Tato masáž má zkrátka vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Tropická Bali masáž

Při této masáži celého těla se používá pravého olivového oleje a léčivých technik. Zlepšuje krevní oběh a metabolický systém, má blahodárné účinky na celkovou kondici, posiluje imunitní systém, regeneruje pokožku a tím, že uvolňuje zadrženou energii, dostane nás do příjemné nálady. Celkově nám Bali masáž navodí duševní klid a tím se zlepší naše efektivita.

Japonská masáž Shiatsu

Masáž Shiatsu , využívající práci prstů, dlaní, loktů, kolen či chodidel, je vynikající prevencí mnoha civilizačních chorob, pomáhá při celkové únavě a stresu, alergiích, dýchacích potížích, zmírňuje nebo úplně odstraňuje bolesti zad, šíje a řady dalších postižených oblastí. Jejím cílem je obnovit přirozený proud energie a nastolit energetickou rovnováhu v našem těle.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.


Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Nabídka wellness pobytů se už drahnou dobu nevztahuje pouze na tuzemské hotely a penziony. Velmi lákavé jsou i nabídky z ciziny. Příjemné procedury, které prospějí vašemu zdraví, spojíte s poznáváním nových míst. Na co ale nesmíte zapomenout před tím