verze pro tisk

Exotické masáže: Zbaví tělo napětí a vás stresu

Každodenní život nám často přináší řadu stresujících situací. Ty se pak ukládají ve formě napětí do našich svalů, což vede k pocitu nepohody a vyčerpanosti. Jak se zbavit tohoto napětí, uvolnit se a oprostit se alespoň na chvilku od stresu? Prověřeným řešením pro znovunabytí energie a psychické pohody je relaxace a masáž.

Exotické masáže: Zbaví tělo napětí a vás stresu

Masáž je nejstarší formou terapie přinášející našemu tělu uvolnění, zmírňující bolesti a stres a zlepšující krevní oběh. Každá kultura má své formy masáže, celkově existuje přes 100 různých druhů. Z těch všech jsme pro vás vybrali několik osvědčených masáží z exotických zemí.

Reklama

Havajská masáž LOMI LOMI

Tento typ aroma masáže se dá volně přeložit jako „milující ruce“. A že nás masérovy ruce budou opravdu milovat a hýčkat! Její tajemství spočívá ve speciálních masážních technikách navozujících pocit naprostého klidu a rovnováhy našeho fyzického i duševního stavu. Lomi lomi uvolňuje energetické bloky stejně jako zatuhlé svaly, stimuluje krevní oběh a odstraňuje svalovou bolest, únavu, napětí a toxiny v našem těle. Tato masáž má zkrátka vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Tropická Bali masáž

Při této masáži celého těla se používá pravého olivového oleje a léčivých technik. Zlepšuje krevní oběh a metabolický systém, má blahodárné účinky na celkovou kondici, posiluje imunitní systém, regeneruje pokožku a tím, že uvolňuje zadrženou energii, dostane nás do příjemné nálady. Celkově nám Bali masáž navodí duševní klid a tím se zlepší naše efektivita.

Japonská masáž Shiatsu

Masáž Shiatsu , využívající práci prstů, dlaní, loktů, kolen či chodidel, je vynikající prevencí mnoha civilizačních chorob, pomáhá při celkové únavě a stresu, alergiích, dýchacích potížích, zmírňuje nebo úplně odstraňuje bolesti zad, šíje a řady dalších postižených oblastí. Jejím cílem je obnovit přirozený proud energie a nastolit energetickou rovnováhu v našem těle.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastn…

Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.


VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

Každý si občas rád odpočine a navíc stále většímu počtu lidí není lhostejný stav vlastního těla a duše. Proto v poslední době hojně přibývá hotelů zaměřených na wellness, tedy na zdravý životní styl. A wellness není jen o bazénu nebo masážích. Dnešní nabídka je opravdu pestrá, hotelů s rozsáhlými sp…

Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchu

Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchu

Stále více lidí trpí dýchacími potížemi. Je to dáno nejen špatným životním stylem, kdy kouří a nemají dobrou životosprávu, ale také ovzduším. To je v některých částech naší republiky velmi špatné. Zdaleka nejhorší podmínky přitom tradičně panují na Ostravsku a také v na severu Čech, v oblasti Mostec…