verze pro tisk

Cestovní pojištění na zahraniční pobyty lze zařídit i online

Lidé si už zvykli na to, že si před dovolenou v zahraničí musejí vyřídit cestovní pojištění na dobu, kdy budou mimo území České republiky. Někdy však zapomínají na to, že i pouhý na pouhý víkend v zahraničí je toto pojištění na cesty potřeba udělat, i pokud jedou třeba na wellness pobyt na Slovensku či nějaký zážitkový víkend do Rakouska či Německa. Cestovní pojišťovna DIRECT nabízí i pojištění na krátké pobyty .

Cestovní pojištění na zahraniční pobyty lze zařídit i online

I jen na víkend zahraničí si vyřiďte cestovní pojištění

Bez cestovního pojištění totiž i přes pouhý víkend riskují, že se jim tam něco stane a budou muset platit nemalé peníze za lékařské ošetření. Dnes již není žádným problémem vyřídit cestovní pojištění online. Tuto volbu umožňuje například i DIRECT pojištění na cesty.

Cestovní pojištění online

Cestovní pojištění online má jednu velkou výhodu. Není potřeba se s jeho vyřizováním zdržovat nijak dlouhou dobu, stačí jen vyplnit nezbytné údaje přes internet, a to v klidu a pohodlí domova. Poté se dá cestovní pojištění zaplatit přes kreditní kartu a je vyřízeno. Pojištění na cesty online se tak dá zajistit i pouhých pár hodin před samotným odjezdem na dovolenou či třeba víkendový wellness pobyt.

Ná závěr si tedy zopakujme nejdůležitější informace. Cestovní pojištění je vždy nutností, pokud vyrážíme do zahraničí. A to i tehdy, jedeme-li například do Německa, Polska či Rakouska jen tzv. na otočku. Jedině s cestovním pojištěním budete mít jistotu, že Vás případná nemoc či úraz nevyjde na veliké peníze. Cestovní pojištění online se dá zařídit rychle a bezproblémově.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vánoční dárky s vůní chmelu

Vánoční dárky s vůní chmelu

Ti správní vánoční nadšenci už jistě odpočítávají dny chybějící do Štědrého dne a vánoční dárky mají minimálně vymyšlené. Drtivá většina však vůbec netuší, čím své nejbližší obdaruje a při představě, že už za pár dní by se měli vrhnout na nákupy, je

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Wellness víkend Beskydy: Pronájem luxusních chat

Přemýšlíte o tom, že byste spolu s přáteli vyrazili někam na dovolenou? A co takhle spojit několikadenní pobyt s wellness, a to dokonce na českých horách? Ideální podmínky k tomu najdete v Beskydech.


Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Tip na rekreační pobyt na Horské Kvildě

Plánujete dovolenou, na které byste zregenerovali a zároveň mohli sportovat? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování na Horské Kvildě.

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Cestujete za wellness do ciziny? Zařiďte si před odjezdem cestovní pojištění online

Nabídka wellness pobytů se už drahnou dobu nevztahuje pouze na tuzemské hotely a penziony. Velmi lákavé jsou i nabídky z ciziny. Příjemné procedury, které prospějí vašemu zdraví, spojíte s poznáváním nových míst. Na co ale nesmíte zapomenout před tím