verze pro tisk

Cestovní pojištění na zahraniční pobyty lze zařídit i online

Lidé si už zvykli na to, že si před dovolenou v zahraničí musejí vyřídit cestovní pojištění na dobu, kdy budou mimo území České republiky. Někdy však zapomínají na to, že i pouhý na pouhý víkend v zahraničí je toto pojištění na cesty potřeba udělat, i pokud jedou třeba na wellness pobyt na Slovensku či nějaký zážitkový víkend do Rakouska či Německa. Cestovní pojišťovna DIRECT nabízí i pojištění na krátké pobyty .

Cestovní pojištění na zahraniční pobyty lze zařídit i online

I jen na víkend zahraničí si vyřiďte cestovní pojištění

Bez cestovního pojištění totiž i přes pouhý víkend riskují, že se jim tam něco stane a budou muset platit nemalé peníze za lékařské ošetření. Dnes již není žádným problémem vyřídit cestovní pojištění online. Tuto volbu umožňuje například i DIRECT pojištění na cesty.

Cestovní pojištění online

Cestovní pojištění online má jednu velkou výhodu. Není potřeba se s jeho vyřizováním zdržovat nijak dlouhou dobu, stačí jen vyplnit nezbytné údaje přes internet, a to v klidu a pohodlí domova. Poté se dá cestovní pojištění zaplatit přes kreditní kartu a je vyřízeno. Pojištění na cesty online se tak dá zajistit i pouhých pár hodin před samotným odjezdem na dovolenou či třeba víkendový wellness pobyt.

Ná závěr si tedy zopakujme nejdůležitější informace. Cestovní pojištění je vždy nutností, pokud vyrážíme do zahraničí. A to i tehdy, jedeme-li například do Německa, Polska či Rakouska jen tzv. na otočku. Jedině s cestovním pojištěním budete mít jistotu, že Vás případná nemoc či úraz nevyjde na veliké peníze. Cestovní pojištění online se dá zařídit rychle a bezproblémově.

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastn…

Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.


VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

Každý si občas rád odpočine a navíc stále většímu počtu lidí není lhostejný stav vlastního těla a duše. Proto v poslední době hojně přibývá hotelů zaměřených na wellness, tedy na zdravý životní styl. A wellness není jen o bazénu nebo masážích. Dnešní nabídka je opravdu pestrá, hotelů s rozsáhlými sp…

Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchu

Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchu

Stále více lidí trpí dýchacími potížemi. Je to dáno nejen špatným životním stylem, kdy kouří a nemají dobrou životosprávu, ale také ovzduším. To je v některých částech naší republiky velmi špatné. Zdaleka nejhorší podmínky přitom tradičně panují na Ostravsku a také v na severu Čech, v oblasti Mostec…