verze pro tisk

Adrenalinové dárky pro muže mohou být skvělou formou relaxace

Už Vás také nebaví dostávat nudné dárky, které mají nejčastěji podobu lahve nějakého alkoholu, květin apod.? A že byste raději nějaké netradiční dárky. Proč ne, vždyť nabídka různých adrenalinových dárků pro muže i ženy je dnes tak bohatá, že si každý může užít spoustu zábavy.

Adrenalinové dárky pro muže mohou být skvělou formou relaxace

Vyhlídkové lety

Hledáte-li adrenalinové dárky, kterým byste obšťastnili své známé nebo třeba sami sebe, pak pro Vás máme pár tipů. Co zkusit třeba oblíbené vyhlídkové lety. Během nich poznáte z výšky svoje město a jeho okolí, netradiční pohled z ptačí perspektivy bude opravdu ohromující. Vyhlídkové lety si můžete zamluvit pro celou skupinu lidí. Délku letů obvykle agentury, které zprostředkovávají adrenalinové dárky pro muže i ženy, nechávají zcela na Vás. Letět tak můžete jen dvacet minut nebo třeba i hodinu. Vyhlídkové lety se dnes pravidelně pořádají v několika městech.

Vodní lyžování

Skvělou volbou pro netradiční dárky je také vodní lyžování. Milovníci vodních sportů jistě přijmou takovýto dárek s nadšením. Česká republika sice na první dojem nevytváří ideální podmínky pro tento adrenalinový zážitek, nicméně vodní lyžování třeba na Lipně či na jiných vodních nádržích je skutečně obrovským zážitkem, který je srovnatelný s vodním lyžováním na moři.

Netradičních dárků je samozřejmě mnohem více - kromě výše uvedených tipů to může být i třeba bungee jumping atd. Záleží jen na Vás, co si vyberete.

foto: adrenalinove-darky.cz

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Plavání uvolní celé vaše tělo

Hledáte klidnou sportovní aktivitu, při které se uvolníte a zároveň posílíte celé své tělo? Pro tuto kombinaci je naprosto ideální plavání. Plavání je oblíbený sport po celém světě a není se čemu divit. Pomáhá od bolestí zad a kloubů, napomáhá správnému držení těla. Navíc si každý může vybrat vlastn…

Welness pobyt je ideálním dárkem

Hledáte skvělý dárek k blížícímu se Valentýnu? Valentýn jako svátek zamilovaných je známý zejména v západní Evropě a Spojených státech amerických. Rok od roku jej však stále více dvojic slaví i u nás.


VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

VicNezHotel.cz, wellnessové hotely na jednom místě

Každý si občas rád odpočine a navíc stále většímu počtu lidí není lhostejný stav vlastního těla a duše. Proto v poslední době hojně přibývá hotelů zaměřených na wellness, tedy na zdravý životní styl. A wellness není jen o bazénu nebo masážích. Dnešní nabídka je opravdu pestrá, hotelů s rozsáhlými sp…

Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchu

Vysoké Tatry: Pobyt na čerstvém vzduchu

Stále více lidí trpí dýchacími potížemi. Je to dáno nejen špatným životním stylem, kdy kouří a nemají dobrou životosprávu, ale také ovzduším. To je v některých částech naší republiky velmi špatné. Zdaleka nejhorší podmínky přitom tradičně panují na Ostravsku a také v na severu Čech, v oblasti Mostec…